Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mogyoró, természetesnek tűnő...

Mogyoró, természetesnek tűnő festett szőkéből lehetnék sötét barna?

Figyelt kérdés

Nos, az eredeti hajszínem igen sötét barna, ám nyáron gesztenye. Június vége fele tetettem bele néhány szőke melírt, aztán az egészet befestettem mogyoró szőkére, ami eléggé természetesnek hat. Kezdem megunni, és mivel kék szemem van, úgy gondolom jobban állna egy igen sötét barna, a legsötétebb.

A kérdés azokból tevődött fel, hogy befogja-e majd a festék, mivel olvastam neten, hogy nem mindenkinél sikerült. De az enyém tényleg nagyon kis enyhe, azt hiszem világos barnának is mondható.

Természetesen az egész fodrász által történne. Válom mielőbbi válaszaitokat, köszönöm! :)


2010. aug. 13. 18:50
 1/2 anonim válasza:
Szerintem sikerülne,csak jóminőségű festék kell.
2010. aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen tuti h sikerül! Vagy már megcsinálattad? Ha igen milyen lett?
2010. aug. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!