Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Majdnem fenékig érő sötét...

Bébihernyó kérdése:

Majdnem fenékig érő sötét barna hajam van és szeretnék szép világos barna/sötét szőke színt. Mit csináljak vele? Szivatás nagyon roncsolná? Vagy mit tegyek? Mert az eretedi hajam szőkés barna nagyon szép és hasonlót szeretnék.

Figyelt kérdés
minden tippet várok :)
2011. okt. 29. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
25%

Én nem értek hozzá .. de a lapockádnál levágnál a hajad :)

Nem tudom, hogy miért szép az annyira hosszú haj ... nekem nem tetszik pasiként.

2011. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
:D
2011. okt. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én meg pasi vagyok és szeretem az ilyen hajat, szóval ízlések és pofonok.


A sötétbarnából a világos szőke nagyon durva, tönkreteszi, de egy ideig hordhatod aztán le kell majd vágatnod. Ha ezt bevállalod, akkor hajrá.


Feketén nem gondolkodtál? Az közel áll a mostani hajszínedhez és nagyon látványos tud lenni a fenékig érő koromfekete csillogó haj.

2011. okt. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

hát nekem az eredeti hajszinem ilyen világos barnás és ilyet szeretnék, mert gyorsan nő és csúnya a lenövés.. nem birom már ezt a hajat nem akarom festegetni...:s hogyan lehetne rajta világositani pár árnyalatot a sötét barnáról??

házi trükkök is jöhetnek:D

2011. okt. 29. 21:00
 5/10 anonim ***** válasza:

Sötét barnából világos szőkét semmilyen házi trükkel nem fogsz tudni csinálni, ahhoz hidrogén kell, méghozzá sok.


Mondanám a vöröset, de kb. az is ugyan úgy tönkreteszi majd.

2011. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a szivatás nagyon tönkre tenné? mennyibe kerül az kb ? és az hogy avn ? el kell szivatni? utána pedig befesteni olyanra amilyet akarok? vagy hoy?
2011. okt. 29. 21:05
 7/10 anonim ***** válasza:

Ismerősömnek nagyon sötét barna haja volt, neki ez használt [link]

Kicsit túl világos lett neki, de átfestette világosbarnára és nagyon szép lett. :)

2011. okt. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha a természetes a mostani hajszíned akkor elég ha befested a kívánt színre hajfestékkel. Ha a mostani szín festett akkor hagyd hogy lenőjön egy kicsi addig a színe is kikopik valamennyire és utána folyamatosan egyre világosabb festékkel fesd!
2011. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

természetes módon amikor megmosod a hajad utána öblítsd le camilla teával(egy ídő után kivilágosodik)sok idő

vagy nézz körbe a neten

2012. jan. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%
Hello ír itt sok mindenki sok mindent... de sajnos nem értenek hozzá :/ A festett hajadból ha az eredeti színt akarod vissza, próbálkozz először dm-ben kapható festékeltávolítóval, vagy ha kisérletezgetős típus vagy akkor C-vitamin kezeléssel. Ezek a festék nagy részét el tudják távolítani és az eredeti hajszínedhez közelítő árnyalatot kapsz. A szőkítés tényleg tud roncsolni, de hah ozzáértő ember végzi akkor nem olyan rossz mint sokan gondolják, viszont az nem lesz természetes szín csak sárga és arra rá kell festeni, vagy színezni, szóval bonyolult és költséges feladat.
2014. jún. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!