Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kék hajfestékből milyet...

Kisgöncöl kérdése:

Kék hajfestékből milyet ajánlanátok, ami jó minőségű és nem kopik ki nagyon hamar, és szép élénk kék?

Figyelt kérdés

Regota szeretnek kek hajat, most belefognek.

De a fodraszom nem tud beszerezni kek festeket, azt mondta, nekem kell.

Es elenk keket szeretnek, de nem tudom milyet vegyek, nem tudom melyik jo ezekbol.

Es az sem utolso szempont, hogy nem akarok egy doboz festekre 5 ezret kolteni.


Tapasztalatok, akinek volt vagy van kek haja?

Milyet hasznalsz, hasznaltatok?

Milyen idokozonkent kell festetni?


Koszonom szepen!



2021. jan. 4. 14:15
 1/5 Metionin ***** válasza:
Én Alfaparf revolution true blue festékkel festem közel 7 éve ha nem több. 1600 ft körül van egy tubus, ha egész hajat festesz akkor kb vállig érőre elég. Mivel nekem már régóta ilyen, havonta csak lenövést festek, 3 havonta az egészet. Ez a legtartósabb színező amit valaha próbáltam. Nekem ez az eredeti szőke hajamat sötétkékre fogja be, élénkebb, világosabb színhez szinte fehérre kell szőkíteni, nekem gyárilag van egy világosszőke csík a hajamban, az élénk kék lesz mindig.
2021. jan. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!🥰
2021. jan. 4. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez is szuper minőség. Sokféle kék színezőt használtam 14 év alatt, ez eddig a kedvenc

2021. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom. Mekkora hajra eleg 1?😊
2021. jan. 4. 21:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Passz. Nekem sok, vékonyszálú hajam van, ami zabálja a festéket, így az én hajamra mindig rámegy egy egész tubus. A hátközépig érő hajam 2/3-a kék.
2021. jan. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!