Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hazi orvos is irhat fel akne...

Hazi orvos is irhat fel akne elleni keszitmenyt?

Figyelt kérdés

Az arcomon is elofordulnak gyulladt pattanasok, de leginkabb a hatamon jelennek meg. Sajnos valoszinuleg anyukamtol orokoltem, neki is pattanasos a hata. Borzasztoan zavaro, raadasul ezek a tipikus gyulladt, mely pattanasok, amikhez ha hozzaersz meg faj is. Mivel eleg feher a borom, esztetikailag meg zavarobb.


Korabban mar jartam borgyogyasznal, irt fel tobb kremet is (differin, akneroxid) amik sajnos nem segitettek, de itt egyebkent is lehetetlen bejutni sztkba (a helyzettol fuggetlenul is), maganorvosra most nem szeretnek es nem is tudok kolteni, igy az jutott eszembe esetleg a hazi orvos tudna segiteni?



#pattanás #pattanas elleni gyogyszer
2021. jan. 5. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Ha lenne egy bevalt szer, es ugy setalsz be higy erre van szukseged, akkor biztosra mondanám, igy talalomra nem hiszem, higy barmit is felir neked.
2021. jan. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom
2021. jan. 5. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem írhat. Én inertát szedek, amit bőrgyógyász írt fel. Múlthónapban rossz adagot írt fel, és háziorvosnál próbálkoztam. Azt mondta csak szakorvos írhatja ki.
2021. jan. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De írhat, Zyneritet pl. Nem tabletta ugyan, de gyógyszeres és elég jó. Nekem sajnos hozzá szokott a bőröm, de elég soká működött. Van olyan ismerősöm, akinek teljesen elmulasztotta és nem tért vissza akkor sem amikor abbahagyta a kezelést. Egy próbát megér.
2021. jan. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A napokban voltam endokrinológusnál és mondta hogyha örökletes az azért szívás mert tökmindegy hogy gyógyszert szedsz vagy kozmetikushoz jársz ugyan úgy csak ideiglenes a hatás és akkor inkább a kozmetikus..

Nálam meg nem derült ki mi a helyzet de tudtommal nem írhat fel. Legalábbis amikor meg én is gyógyszerrel próbálkoztam mindig kellett beutaló bőr- vagy nőgyógyászatra

2021. jan. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!