Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobban hidratáló...

Melyik a legjobban hidratáló ajakápoló?

Figyelt kérdés
Amitől visszanyeri a feszességét reggelre az ajkam, ha éjszakára bekenem.

2021. jan. 9. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Én gyógyszertárban készített szőlőzsírt szoktam venni. Nekem teljesen bevált. Előtte egyes boltitól allergiás reakcióba lépett a szám.
2021. jan. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a sötétkék csomagolású Labello vált be.
2021. jan. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Uriage ajakápoló stick vált be eddig.
2021. jan. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Benu gyógyszertár saját márkása.
2021. jan. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Burt's bees termékek
2021. jan. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig Himalaya-t használtam (kakaóvajasat), de tavaly azt tapasztaltam mintha romlott volna a minősége, ezért lekaptam a polcról egy sima Bebe-t,és teljesen jó.
2021. jan. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Carmex nagyon jó:))

Nekem kicsit úgymond dúsítja is az ajkaimat

2021. jan. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem az Alverde körömvirágos a kedvencem.
2021. jan. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
39%

a száj hidratálását ne csak egy ajakápolóval intézd el, rendszeresen kell radírozni, maszkot tenni rá, krémezni, masszírozni és emellett kell csak ajakápolót is venni a mindennapokra. a la roche posay ajakbalzsam bevált, de van nekik cicaplast b5 vagy ennek cicaplast szájkrém változata. a gyerekem szája eljesen ki volt cserepesedve, elég durván, két nap alatt rendbehozta.

Amúgy meg dermarollerezni is lehet a szájat, ettől a kollagénrostok megerősödnek és teltetté válik az ajak. egy tömegnövelő szájfény ha sminklesz és nagyon szép lesz az ajkad.

2021. jan. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!