Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Simább, könnyebb hajat szeretn...

Simább, könnyebb hajat szeretnék, tippek? bőveben lent.

Figyelt kérdés
Szóval 16 éves fiú vagyok, ilyen hátrafésült(slick-back) hajam van, és ez is jó, tetszik, viszont ennek egy olyan változatát szeretném leginkább, ami ilyen "dobálhatóbb", amikor lehajolok lelóg, stb. viszont nekem ha nem kenek rá waxot nem ilyen lesz, hanem égnek áll. Nagyon erős hajam van, sokan ilyet szeretnének, de én utálom. Valami tipp, amivel el lehetne érni azt, hogy könyebb, simább, dobálhatóbb legyen a hajam? Most növesztem is pont emiatt, most kb az ajkam tetejéig ér, gondolom jobb lesz majd ha hosszabb lesz, de abban se bízok teljesen. Valakinek valami tipp?

2021. jan. 9. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell ritkítani.
2021. jan. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ritkítom mindig, de attol se lesz sokkal jobb. Szimplán az a baj, hogy olyan erős a hajam mint a drót. Használok rá különben több hajápolót is, jobbnak jobb, de nem teljesen.
2021. jan. 9. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!