Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segìtsègeteket szeretnèm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segìtsègeteket szeretnèm kèrni. Mit tegyek hogy könnyebb legyen?

Figyelt kérdés
Volt egy baràtnőm nagyon szerettem őt szò szerint elvette az eszem. Csalàdja szeretett minden. 1 èvet együtt voltunk csak sajnos tàvol voltunk egymastol. Minden honapban latott ugyanis minden penzem arra koltottem el hogy ingaztam 1600 kmt minden honapban ès ajandekokkal halmoztam el. Rengeteget koltottem. Egy nap csuful osszevesztunk. Volt egy exbaratja akit nagyon szeretett s kozelebb volt hozzà mint èn. De mar 2x atverte őt mindig mas lanyokkal volt. A legnagyobb felelmem volt hogy visszamegy hozza. 1 hetig a veszekedesunk utan vartam keressen fel. Egy het utan hallottam meg hogy egyutt vannak. Mar egy honap eltelt azota de meg most is megszakad a szivem..A legnagyobb felelmem kovetkezett be. Hogy lehetne konnyebb?

2019. júl. 12. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

1600 km-t ingáztál?

Legközelebb ne csinálj ilyen ostobaságot.

Egy kapcsolat se ér annyit, egyébként az ilyen táv dolgokkal az a baj, nem megy.

2019. júl. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
1600 km? Hol lakik Románia?
2019. júl. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lènyegtelen hol lakik.
2019. júl. 12. 20:35
 4/6 anonim válasza:
75%
1600 km te sem gondoltad komolyan,hogy működni fog. Minimum egy ország választott el. Könnyű egy évig egütt lenni, ha kéthavonta találkoztatok,akkor az csak 5-6 randi volt. Gondolom meg se dugtad?
2019. júl. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd őt el. Egyszerűen csak ne keresd többé, és próbálj találni valaki mást.

Tudom hogy szar. De jobb lesz, hidd el.

2019. júl. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A mai világban a tàvkapcsolatok hűsége amúgy is elég elenyésző..

Ráadásul ha tudod , hogy nehezen ‘’tette túl’’magàt az exén akkor ez nem egyszer volt téma .. ami règ rossz és ha egy kicsit következetes vagy tudod mi a vége.. hát ez.

Az a baj , hogy maguk az emberek nem adnak elèg időt maguknak a szakítás után .. pláne , hogy valakinek ez pár hét valakinek évek feldolgozni .. kérdés mekkora nyomot hagyott a másik .

De ha rám hallgatsz nem pörgeted magad ezen .. mert teljesen felesleges ..kapcsolodj ki és majd jön valaki aki be tölti ezt az űrt :)

2019. júl. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!