Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez az ár mennyire reális...

Ez az ár mennyire reális póthaj esetén?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék azoktól,akik jártasak póthaj témában. Hajhosszabbító rendeli nekem a póthajamat. 55 cm hosszúságú szőke hajért 100.000,- Ftot kért el. Szerintetek ez mennyire normális ár? Mert szerintem baromi sok érte… régóta nézegettem a póthaj árakat de ennyire magas áron max 80-85 cm-es hajat találtam (sőt még azt is olcsóbban). A felrakása 50.000ft körül mozog. Szólni viszont elég kellemetlen volna (nem akarok sz.rrágóskodni), hiszen ő a szakember, elvégre ő jobban tudja,csak egy belső hang azt mondja, ez kicsit lehúzás.

2021. jan. 9. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mindegy a minősége. Gondolom a hajhosszabbítód a lehető legjobbat szeretné, nem a gagyi műanyag, műszálasat. Nem mindegy, hogy lehet-e vasalni, göndöríteni, vagy összesül.
2021. jan. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a minőség, de az sem mindegy, hogy milyen módon teszik fel (több módszer is van rá). 55cm az rengeteg, ha valóban nagyon jó minőségű a haj, akkor a 100 ezer egy reális ár.
2021. jan. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!