Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan mondjam meg anyámnak,...

Hogyan mondjam meg anyámnak, hogy férfi tusfürdőt szeretnék használni?

Figyelt kérdés

Ő veszi a tusfürdőket, szóval szólnom kell neki, hogy mostantól ne nőit hanem férfit vegyen nekem is (ne csak az öcsémnek). A női illatokat már unom, alig érzem őket, mindig is jobban tetszettek a férfi illatok, de hetero vagyok. Pont azért szeretnék férfi tusfürdőt, mert odavagyok a fiúk illatától és magamon is érzeni szeretném, amíg nincs barátom. Viszont ezt anyámnak mégsem mondhatom indoknak, mert egy ideje már nem beszéltem vele fiúkról, meg ha ezt mondanám neki nem venne komolyan. És persze azt sem akarom, hogy leszbinek nézzen vagy emiatt aggódjon, hogy valami baj van velem, mert férfi tisztálkodószert akarok használni. És nemcsak tusfürdőt hanem izzadásgátlót is férfibe szeretnék.


Amúgy kiírtam már erről egy kérdést, csak abba nem foglaltam bele ezt is. Nem tudom, hogy hozzam neki ezt szóba.



2021. jan. 9. 21:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nincs semmi baj. Én is van, hogy a Baba férfiaknak szánt mentolos tusfürdőjét használom, mert finom, friss, fűszeres illata van, felér egy parfümmel, és nem is mondanám kifejezetten pasisnak.
2021. jan. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!