Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 30 körüliek! Ti használtok...

30 körüliek! Ti használtok valamilyen ránctalanító krémet?

Figyelt kérdés
2021. jan. 11. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem.
2021. jan. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Nemsokára 30 leszek és 5 éve kremezem magam kisebb kihagyásokkal.

4 éve havi szinten kozmetikushoz járok arctisztitasra.

Szem körüli krémet pár évet időnként használtam, most az arxkremem annyira bevált, hogy azzal kenem a szemem körül is.

Ezesetben tényleg fő a minőségi termék, egy olcsó kis krémmel semmit nem érsz el.

Nekem az Ilcsi termékek tetszenek, már van webshopjuk, és az Yves Rocher arctisztítók. Most kezdtem el rózsakvarc masszírozó rollert használni heti 2x.

Csak a szemem alatt van kis szarkalab az sem látszik mindig, csak ha sminkelek és néhány alapozó kiemeli.

2021. jan. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csak hidratálókrémet használok.
2021. jan. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem csak sima nappali arckrémet, meg ilyen vitaziláló szérumot hetente kb.
2021. jan. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Nem, csak egy egyszerű kis nappali hidratálót. Nincs egy ráncom sem, és nem is nagyon lesz, mert zsíros a bőröm, plusz nem szoktam napozni és sminkelni.
2021. jan. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is most leszek 30 és nem használok semmilyen krémet az arcomra csak kíváncsi voltam ki hogy csinálja. Meg aztán mama orvos és ő mondta, hogy ilyen korban kell elkezdeni az arc alapos hidratálását ha nem akarok ráncokat. De egyszerűen nem tudok semmilyen krémet elviselni az arcomon.
2021. jan. 11. 19:50
 7/8 Metionin ***** válasza:
30 vagyok, hidratálót használok.
2021. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyébként ezen kívül az életmód sem mindegy.

2 vagyok, nekem a szemem alatt pár szarkaláb a kisbabám születése után jelent meg, a sok álmatlan leterhelt éjszakák után.

Ha nem bírod a krémeket, kérj pár mintát patikába. Ott uriage, La roche posay, vichy van

Az Ilcsi nagyon natúr, emiatt irritálhat de egy próbát megér.

Ha pedig semmi, akkor mézzel boltival kend be heti 1-2x és vegyél egy aloet, a levével is heti 1-2x

Gazdasagos és 100% hatóanyag.

2021. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!