Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen ránctalanítót használto...

Milyen ránctalanítót használtok 25 évesen?

Figyelt kérdés
Azt hallottam egy csomó helyről, hogy 25 évesen el kell kezdeni ránctalanítót használni. Ti hogy vagytok vele?
2015. máj. 15. 11:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
31 leszek, de sose használtam, nem értem minek kéne, még csak ránc kezdemény sincs rajtam. A krémek meg többet ártanak mint használnak, a sok vegyi anyaggal ami bennük van.
2015. máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem elég, érzékeny bőröm van, ami a bőrtípusok közül a legrosszabb a ráncosodást illetően. Ez a bőrtípus kezd leghamarabb látványosan öregedni. 30 vagyok (boccs hogy nem tartozom a célcsoportba), és bár nem mondanám magam ráncosnak, de a mimikai ráncaim már kifejezetten megjelennek 1-2 nagyobb nevetésnél, vagy homlok ráncolásnál, ami engem zavar! Éppen ezért használok ránctalanítót, de azt is szérum formájában,ugyanis ezek a leghatásosabbak, legkoncentráltabb készítmények. Én az Isis Nano C premium szérumot használom, szerintem az a legfontosabb, hogy parabén mentes készítményeket használj! Az előző válaszolónak meg annyit a "minek" kérdésére, hogy bár ránctalanító szer nem létezik, de késleltető igen, és bár mindenki más-más korban ráncosodik, szerintem jó dolog az, ha 5-10 évet tudok nyújtani ezen. Üdv
2015. máj. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

*elég fehér, érzékeny

Boccs

2015. máj. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem használok ránctalanítót. 27 éves vagyok. Egy ideig még biztosan nem is fogok (lehet azután se).

Én meg azt hallottam kérdező, hogy ha hozzászoktatod a bőröd, akkor amikor kéne már nem fog hatni.

2015. máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#1/2


Nekem is a mimikai ráncaimmal vannak gubancaim, jó, meg nyilván nem úgy nézek ki, mimt tini éveimben, és amiért gondolkodom ilyenen, hogy késleltessem én is. :-) megkérdezhetem, hogy hol és mennyiért veszed ezt a szérumot?


#4/4


Igen, hozzászokhat a bőr, ha mondjuk a 40 év körüliekét használnám, valószínű, mire annyit érne, fitty fenét nem segítene. Elvileg van gyengébb hatóanyagú, kifejezetten "fiatalabbaknak" , de lehet ez is csak az agymosás része, ezért várok tapasztalatokat...

2015. máj. 15. 12:44
 6/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, a tapasztalat már csak ilyen:

A, aki használta és nem ráncos, állítja, hogy bevált, de azt nem tudhatod, hogy ha nem használta volna, akkor mi lenne.

B, aki használta, és ráncos, állíthatja, hogy bevált, mert "csak kicsit ráncos" és állíthatja, hogy nem vált be, hisz ráncos. De megint csak nem tudjuk, hogy a csodaszer nélkül mi lett volna.

C, aki nem használt semmit, és nem is ráncos, na ő lesz a 0%-os hozzászóló :D

D, aki nem használt semmit, és ráncos is, rá is mondhatjuk hogy AZÉRT ráncos, mert nem használt semmit, de valójában itt se tudjuk, hogy mi lett volna ha használja a csodakencét.


A lényeg, halgass a józan eszedre és tégy belátásod szerint.

Jómagam egyébként a hidratálás "erejében" és a túlzott napozás kerülésében hiszek.

2015. máj. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Semmilyet nem használtam, sőt, most, 30 évesen sem teszem. Az arcom egy natúr, aloe verás krémmel kenem nappalra, éjjelre tiszta shea vajjal. (Utóbbi zsírosabb tapintású, és nem jó rá sminkelni.)

Van egy szemkörnyékápolóm, ez a karikák és duzzanatok ellen van, reggelente azzal kenem, este oda is ugyanúgy shea vaj kerül.


Nem hiszek a ránctalanítókban. Egy nálam kicsit idősebb ismerősöm külföldön van és rengeteg a pénze, rengeteget költ a bőrére, de hát hogy őszinte legyek, sok nem látszik rajta. Pedig nem a DM-ben vásárol, hanem 30-40 ezer forintos krémeket vesz.


Hiszek a normális bőrápolásban. De az nem csodát tesz, nem fogok 50 évesen 25-nek látszani. De az a helyzet, hogy nem is akarok. Szeretnék szép, jól ápolt 50-es lenni inkább.

2015. máj. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
Ja és még valami: a ráncaimat az életem írja rám. Egyelőre nincsenek igazán, de ha lesznek, azok az örömeim, fájdalmaim lenyomatai lesznek rajtam. Az életemet sem cserélném máséra, az arcomat sem.
2015. máj. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem annyira igaz, hogy hozzászokik a bőr, és akkor nem fog hatni. Illetve de, mint minden más ápolásban,itt is váltogatni kell a termékeket, nem szabad leragadni egynél évekig! De az is jó, ha szünetet tartasz. Többek közt ezért szokták a kúrákat is ajánlani, hogy tisztuljon, és "feledjen" kicsit a bőr/haj/szervezet.De ezt nem kell túlgondolni... Nekem mint írtam, fontos hogy parabén mentes legyen, mert azok sokat ártanak, s használatuk lehet több problémát idéz elő, mint ami addig volt. Viszont amit írtam is szérumot, azért esett rá a választásom, mert az alapja a C vitamin, amiről tudom, hogy erős antioxidáns, és abszolút természetes dolog. És még ami szimpi volt, hogy nem kell naponta kenegetnem, mert 3 napos a hatása. Számomra fontos a vitamindús ápolás, épp ezért natur olajokkal is kenem a bőröm (ezt viszont már évek óta teszem), mert mesterségesen utánozhatatlan hatóanyagokat tartalmaznak, amik a bőr számára fontosak. Ilyenek a búzacsíraolaj (talán a legjobb), az avokásó és makadámolaj (ezek hidratálnak),avokásóolaj (regenerál). Nagyon durva mennyiségben tartalmaznak E vitamint, ami nélkülözhetetlen a bőr ápolásához. Ezenkívül (fajtája válogatja) A,B C, K, D, E vitaminokkal van teli. Úgyhogy kérdező, olajokra fel! Heti egyszer a vizes bőrödbe masszírozz be egy pici olajat. Fontos, hogy hidratálj, hidratáj, hidratálj! Évek múlásásval ugyanis a bőr víztartalma csökken, és ugye ez (is)vezet ráncosodáshoz. Nem beszélve a napimádatról és szoliról..Olyan kozmetikumokat kell választani, amiben vízmegkötő anyagok vannak.Ilyen anyagok pl: agar, aloe vera, collagen, elastin, glicerin (bár ha rosszul használod, még inkább szárít),hyaluronsav, Arckrémet használsz??
2015. máj. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem annyira igaz, hogy hozzászokik a bőr, és akkor nem fog hatni. Illetve de, mint minden más ápolásban,itt is váltogatni kell a termékeket, nem szabad leragadni egynél évekig! De az is jó, ha szünetet tartasz. Többek közt ezért szokták a kúrákat is ajánlani, hogy tisztuljon, és "feledjen" kicsit a bőr/haj/szervezet.De ezt nem kell túlgondolni... Nekem mint írtam, fontos hogy parabén mentes legyen, mert azok sokat ártanak, s használatuk lehet több problémát idéz elő, mint ami addig volt. Viszont amit írtam is szérumot, azért esett rá a választásom, mert az alapja a C vitamin, amiről tudom, hogy erős antioxidáns, és abszolút természetes dolog. És még ami szimpi volt, hogy nem kell naponta kenegetnem, mert 3 napos a hatása. Számomra fontos a vitamindús ápolás, épp ezért natur olajokkal is kenem a bőröm (ezt viszont már évek óta teszem), mert mesterségesen utánozhatatlan hatóanyagokat tartalmaznak, amik a bőr számára fontosak. Ilyenek a búzacsíraolaj (talán a legjobb), az avokásó és makadámolaj (ezek hidratálnak),avokásóolaj (regenerál). Nagyon durva mennyiségben tartalmaznak E vitamint, ami nélkülözhetetlen a bőr ápolásához. Ezenkívül (fajtája válogatja) A,B C, K, D, E vitaminokkal van teli. Úgyhogy kérdező, olajokra fel! Heti egyszer a vizes bőrödbe masszírozz be egy pici olajat. Fontos, hogy hidratálj, hidratáj, hidratálj! Évek múlásásval ugyanis a bőr víztartalma csökken, és ugye ez (is)vezet ráncosodáshoz. Nem beszélve a napimádatról és szoliról..Olyan kozmetikumokat kell választani, amiben vízmegkötő anyagok vannak.Ilyen anyagok pl: agar, aloe vera, collagen, elastin, glicerin (bár ha rosszul használod, még inkább szárít),hyaluronsav,tejsav,urea) Arckrémet használsz egyébként?
2015. máj. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!