Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti vágtátok már meg...

Lányok, ti vágtátok már meg magatokat ott lent borotválkozás során? Intim borotválkozás.

Figyelt kérdés

El szeretném kezdeni magam borotválását odalent. De nagyon félek, hogy mi van akkor ha megvágom magam. Anyám is rémisztget, hogy biztos megvágom valami fontos részemet odalent, és akkor nagy baj lesz. Azért annyira béna nem hiszem, hogy vagyok, tehát én nem ettől félek, hanem, hogy mondjuk a csiklómba egy picikét belevágok és fájni fog. Lányok, ti vágtátok már meg magatokat ott alul borotválkozás közben? Nagyon fájt? Meg félek, hogy rosszul is lennék. Az a baj, hogy a csiklóm körül annyi szőr van, hogy nem látom, hol van a bőr. Hogy csináljam, hogy ne vágjam meg magam?


Privát üzenetekre nem válaszolok.


16L



2021. jan. 12. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
szörtelenítő krém
2021. jan. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezd elektromos borotvával, azzal szinte lehetetlen megsértened magad. Aztán ha már látod a terepet és már bártabb is vagy, akkor nyúlj eldobhatós borotváért, és minidg feszítsd ki a bőrt, azon a területen, ahol épp tartasz. Számíts rá, hogy eleinte extrém módon fog viszketni, és ha nem kezeled utána a bőrt, akkor ki is pattogsz majd. Mindenki mást ajánl szóval gondolom mindenki bőrének más válik be. Én javaslom az aloe vera gélt, amit dm-ben lehet kapni.
2021. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor
2021. jan. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 14 éves korom óta borotválkozom ott és még sosem vágtam meg magam. Arra figyelj hogy melegvízben borotválkozz úgy hogy már puha a bőröd, utána pedig a szeméremdombodat kend be valamilyen testápolóval (vigyázz hogy beljebb ne menjen)

16/l

2021. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2021. jan. 12. 19:47
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Én anno vágtam meg, semmi nem történt, nyugi nem tudsz nagy bajt csinálni.
2021. jan. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Na, azért a csiklódat biztosan NEM fogod megvágni!!
2021. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én fiuként mikor elkezdtem odalent szőrt csökkenteni, kezdetben féltem, hogy a zsacsit megvágom, (ugye elég ráncos, nem sima ott a bőr, meg ugye maga a formája sem).

De a mai eldobható fejes borotvákkal nem lehet megvágni.


Az elektromos borotvákat viszont nem használnám soha ott.

2021. febr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azóta már elkezdtem a borotválkozást odalent, és egyáltalán nem olyan vészes mint gondoltam. Már nem félek, hogy megvágom magam, mert már kitapasztaltam, hogy hogy kell óvatosan csinálni.
2021. febr. 16. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!