Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vettem egy Remington hajvasaló...

Vettem egy Remington hajvasalót állítólag elég jó minőségű, elolvastam használati utasítást de azért mégis szeretnék 1-2 tippet, trükköt, tanácsot lányoktól ill. aki használ.Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Mert itt azt írták hogy 2x lehet áthúzni ezt én keveslem, szóval milyen módszerekkel lehet alapos és szép eredményt elérni?
2008. dec. 1. 23:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul fogalmaztam, nem feltétlen erre a hajvasalóra gondolok hanem általában, ja és fiú vagyok :)
2008. dec. 1. 23:33
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Szia


Milyen hajvasid van kerámialapos, teflonos? Gondolom igen, mert ezek a mostaniak már olyanok. A kerámialapos pl. nem teszi tönkre a hajadat.


Szerintem többször is áthúzhatod a hajadon, amennyiszer szükséges. De kb. 20-30 másodpercet várj, 2-3 húzásonként.

Én is többször áthúzom, ahányszor csak kell. Félmunkát nem végzek, tudod :D


Ja én egyébként úgy szoktam, hogy kifésülöm a hajam néha kicsit ( tényleg csak nagyon kicsit) be is vizezem (tincsenként), és úgy vasalom. Aztán hajlakk vagy valami ha kell.


Ha heti 3nál többször használod a vasalót, akkor érdemes hajpakolást venned (ezt hetente 1-2 alkalommal használhatod).

Én DMben szoktam venni. Nem drága, és elég nagy 150 ml-es azt hiszem.

600 Ft körül van, a dm saját márkája egy szöszi nő van az elején és lila színű.

Valami 2 perces ribizlis hajkúra a neve vagy micsoda XD de én fent hagyom néha 40 percig is. Jó vastagon kenem fel. A fejtetőre nem nagyon kell, csak a hajra. Jól ki kell öblíteni.

Ja és úgy kell, hogy hajat mosol samponnal azt ugye leöblíted és ezt felrakod, aztán ezt is kimosod és kész vagy. Balzsamot ilyenkor nem nagyon kell használni, de ha akarsz akkor a hajpakolás előtt használd.


Bocs, hogy ennyit írtam :D remélem azért hasznos valamennyire.

2008. dec. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

észre fogod venni, hogy mennyi elég, a remington elég jó, nem kell sokszor áthúzni, szerinte semmiképpen ne tekerd fel magasra, mert az alacsony is nagyon meleg. lehetőleg ne használd mindennap, illetve túl sűrűn, mert olyan meleg(még legalacsonyabb hőfokon is), hogy tönkreteszi a hajad végét!

nekem vastag, hosszú hajam van, de a remingtonnal szép lesz nagyon, csak húzd át néhányszor, de nem kell sokszor!!

ügyes légy!!szép hajat!:)

2008. dec. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
még annyit, hogy szerintem semmiképp ne vizezd be, mert azzal csak még jobban tönkreteszed, szárítsd meg előtte rendesen, mert az elég káros
2008. dec. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!