Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Remington 38 mm-es átmérőjű...

Remington 38 mm-es átmérőjű hajsütővassal kapcsolatban lennének kérdéseim, segítesz?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy megvettem tegnap ezt a hajsütővasat. Érdekelne, hogy miért van az, hogy bekapcsolom, néha villog, néha meg csak úgy egyszerűen folyamatosan világít? És hogy hány fokon ajánlatos használni, mert ezt ugye maximum 180 fokig lehet feltekerni. Nem szeretném agyonroncsolni vele a hajam. Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. okt. 25. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:

szia, ez a fajta? mert én ilyet néztem ki :) egyébként ha használsz hővédő sprayt, akkor szerintem nem roncsolja..ha nem maxon van,akkor meg több ideig kell a hajadon tartani,hogy megmaradjon a hullám szerintem..:)


[link]

2011. okt. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia, igen, ez a fajta. Hővédőt használok, a hajhabom is hővédős, meg vettem Syoss hővédő sprayt. 10 másodperc alatt gyönyörű hullámokat/loknikat tudok varázsolni, most már csak azt nem értem, hogy miért villog néha a bekapcsoló gombja. :D
2011. okt. 26. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem volt semmi használati útmutató mellékelve? Lehet, hogy azon rajta van, hogy mikor hogyan és miért világít.

De lehet, hogy csak simán ha melegszik, akkor villog, ha pedig elérte a hőfokot, akkor világít egyfolytában.. sztem valami ilyesmi lehet.

2011. okt. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van használati útmutatója, de az nem írja, hogy a villogás mit jelenthet. Amúgy nagyon profi kis készülék, verhetetlen az eddigi hajsütőimhez és a hajvasalóimhoz képest, gyönyörű és tartós hullámokat lehet vele elérni. :)
2011. okt. 26. 21:48
 5/5 anonim válasza:
És meddig ér a hajad, mert ém is megvettem és nekem szinte egyáltalán nem tudom használni vagy is bárhogy csavarom nekem nem göndörít, kb olyan vállig érő hajam van, lehet az a baj hogy rövid a hajam?
2012. dec. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!