Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet megcsinálni azt,...

Hogy lehet megcsinálni azt, hogy a hajam egy bizonyos formában maradjon, de mégse legyen olyan kemény és csillogó, mint a zselé esetében? Fiú vagyok.

Figyelt kérdés
Nagyon sok embernek van szerintem manapság ilyen frizurája, aminek normális formája van, de mégsem zselével van felállítva. Talán hajlakkal lehetne?
2008. dec. 1. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lakk, de vannak már spary-s zselék is amik nem fénylenek, sőt sima kenős is van. De lehet még habbal is.
2008. dec. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A hajhabot már próbáltam, nekem az is nagyon csillogott.

Amúgy ilyeneket (mármint a sprayt meg a kenőcsöt) hol lehet venni?

2008. dec. 1. 23:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Rossman, DM
2008. dec. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kenőcsöt :DD szerintem az hajwax amire gondolsz.

DM vagy Rossmann esetleg Tesco üzletekben is van ilyesmi, meg úgy majdnem minden boltban.


Hajlakk szerintem jó lehet, de ne fújj túl sokat elsőre. wax olyan mint a zsír :D mármint állagra. szóval szerintem az is csillogna neked. hajlakkot vegyél. Nekem sok fiú ismerősöm van és mind tele van hajlakkal meg mindenfélével ( és igen a lányokat szeretik :) ) Ha megkérdezed a haverokat szerintem ők is megmondják hogy nekik hogy van. Együtt is elmehettek suli után valahová és akkor megveszed. Attól még férfias maradsz, ez ma már nem nagy dolog.

De ha csillog kicsit az se tragédia, bár gondolom neked nem tetszik.

2008. dec. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A sima kenős zselére gondoltam :D Abból is van olyan aminek nincs vizes hatása.
2008. dec. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!