Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikusok, ezen mennyit...

Kozmetikusok, ezen mennyit lehet javítani?

Figyelt kérdés

Férfiként eddig furának tartottam, hogy elmenjek kozmetikushoz. De hallottam, férfiként sem gáz. Még nem tudom hogy elmenjek-e. Szerintetek mekkora változás lenne és hány alkalom után?

El tudják tüntetni teljesen a foltokat? Mire számítsak?

[link]

[link]



2021. jan. 13. 01:04
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem vagyok kozmetikus és valamiért nekem a képet se tölti be, na mindegy szóval szerintem nem gáz férfiként kozmetikushoz járni, a nőknek(legalábbis nekem ) imponál, ha egy férfi foglalkozik magával :)

Egyébként egyik fiúbarátom is jár arctisztításra+ ismerek egy 30 éves pasit aki tarkó gyantára szóval no para :D

2021. jan. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Sok férfi jár, főleg a gazdagok.
2021. jan. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon sok férfi jár hozzám. És nem mind gazdag! Csupán igényesek magukra!

Kezelhető az arcbőröd.

Tisztításra(nyomkodás) szükséged van. Látszik a képen hogy több comedod van, illetve egy két gyulladás és heg.

A gyulladásokra és hegekre is több hatásos kezelés van. Kozmetikusonkét más és más kezelések és eljárások vannak. A hegekre és foltokra a savas hámlasztó kezelések nagyon hatásossak.

Idő nemtudok mondani hogy alkalom elég rá. Egy tuti nem elég.

Ha több nagyobb pattanásod is van, akkor érdemes kivizsgáltatnod magad.pl: rossz fog is állhat a háttérben

2021. jan. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
bőrgyógyász is segíthet ebben
2021. jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ezek a foktok nem durvák, az idő begyógyítja. Mármint el lehet tűntetni, de inkább a bőrgyógyászt tudnám ajánlani, mert valszeg hormonális problémád van, vagy ki tudja..
2021. jan. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#3

Fogaimmal semmi gond, bár nem tudom mi számít nagy pattanásnak.

#5

20 éves vagyok, ilyenkor tudtommal még normális, hogy sok a hormon.

Bőrgyógyász kenőcsöt ad rá, vagy lézeres műtét? Nem akarok túl sokat költeni rá. Ha Bőrgyógyász, akkor sztk vagy magán?

2021. jan. 13. 17:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Sztk-ban sokat kell várni. En egyszer voltam sztk-s borgyogyaszatnal, bunko volt, és nem is nezte meg a borom. Csak siman adott receptet...
2021. jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed, akkor megéri. Kb 15 ezer ft max konzultáció+vizsgálat+recept
2021. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Megéri magánra menni*
2021. jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!