Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvitaminok, mi a tapasztalat...

Hajvitaminok, mi a tapasztalat vel? Érdemes kiadni rá pénzt?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben sokat gondolkodom azon hogy elkezdek szedni de nem tudom milyen fajta lenne jó, melyik használ, márka stb. Érdekelne kinek hogy használt, mik a tapasztalatok? Mennyi idő után hat? Látványos e fejlődés

2021. jan. 14. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a körmöm marhára nőtt tőle, de a hajamon nem vettem észre jelentős változást. Revalidot szedtem.
2021. jan. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon rossz hajam van, sok vitamint szedtem már de egyik se segített. Anyukám mondta hogy próbáljam ki a Merz hajvitamint, mert neki jó volt. És csodák csodájára nekem is.

Abba maradt a hajhulllasom, kevésbé törik a hajam, szóval szebb. De sokan mondják hogy nőtt a hajam.

2021. jan. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!