Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki merjek próbálni egy másik...

Ki merjek próbálni egy másik fodrászt, mert a fickó, egyszerűen nem olyanra vágja a hajamat (kb. tizedszerre sem), mint amilyet mutatni szoktam neki. Viszont félek, hogy ha nem jön be a másik fodrász munkája, akkor két szék közé eshetek Szerintetek?

Figyelt kérdés

Több, mint négy éve járok a jelenlegi fodrászomhoz, és bár a manapság divatos hajformákat tökéletesen megcsinálja, viszont ha valamilyen másmilyet kérek (pl. tépett, kócos frizurát), azt egyszerűen nem tudja normálisan megcsinálni hiába lát neki lelkesen.


Szóval gondoltam, kipróbálok egy másik jóhírű fodrászt itt a városban, de mi van akkor, hogyha ő sem olyanra vágja? Onnastól kezdve nincs visszaút a másikhoz, mert feltűnne neki, hogy két hónapja voltam nála, a hajam pedig mégsem olyan hosszú, mint aki annyi ideje nem járt fodrásznál.



2021. jan. 16. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha sose próbálsz ki senkit, akkor honnan fogod tudni, hogy ki a jobb? Lehet örökké biztonsági játékot játszani, de annak mindig az a vége, hogy beletörődünk és sose tudjuk meg, hogy van jobb is. Én a bevált mellett próbáltam ki mást és nem bántam meg, mert ha csalódás is érne, az csak felértékeli az eddigit, vagy éppen arra sarkal, hogy még tovább keressek. Szóval sokat veszteni úgy se tudsz vele, max kellemeset csalódsz.
2021. jan. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak két fodrász van a környéken?

Amúgy a fodrászodnak semmi köze hozzá, hogy legutóbb kinél vágattad, jó nagy bunkó ha rákérdez. Amúgy meg megmondod, hogy egy barátnőd fodrásznak tanul és ő vágta le mert kellett neki modell. Vagy beleragadt a rágó, és anyukád SOS levágta. Vagy bármi.

2021. jan. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj nyugodtan a másikhoz. Ezt sose értettem, hogy valaki miért feszül be ezen hogy mit gondol a fodrász ha elmész egy másikhoz. Ha szar a műsora akkor váltani kell
2021. jan. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!