Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon göndör hajra lehet...

Nagyon göndör hajra lehet használni száraz sampont?

Figyelt kérdés
Kórházban vagyok 2hete,és még sokáig bent leazek. Nem tudom megoldani a hajmosást. Barátnőm javasolta a száraz sampont(ő festett, egyenes hajú). Göndör hajra is lehet használni? Melyik márkát javasolod, te melyiket használod és milyen a hajad?

2021. jan. 16. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Lehet szerintem, de próbáld jól a tövéhez fújni, mert a göndör hajadon lehet nem lehet annyira eloszlatni. Esetleg ha felkötöd, akkor sem látszik hogy régen mosott
2021. jan. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes a mosást megpróbálni teljesen kiváltani vele, mert inkább csak arra jó, hogy 1-2 nappal eltolja. Közvetlenül azután, hogy használod látszik a "frissesség", de max. 2 nap kell ahhoz, hogy rosszabb legyen, mintha nem csináltál volna vele semmit.

Én rengeteg fajtát kipróbáltam, egyik rosszabb volt, mint a másik. A legnagyobb probléma általában az, hogy fehér foltokat hagynak, de sokszor ragadós is marad utána a haj, mintha le lenne fújva lakkal.

Ha mindenképp szeretnéd használni, akkor én a L'Oréal vagy a Syosst tudom javasolni.

2021. febr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat. Kipróbáltam. Azt hiszem loreal. Magic shampoo. Nagyon szuper, segített! Nem volt foltos és ki is tudtam kefelni a hajamat, 0.5kg-val könnyebb lettem.
2021. febr. 5. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!