Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajformázót használjak?

Milyen hajformázót használjak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem rég még vállig érő hajam volt, nem rég azonban váltottam rövid hajra. A következő a problémám. Megmosom, megszárítom, szeretném hátrafelé, ami több kevésbé sikerül is, extra erős waxot használok, amivel formázom viszont két forgóm is van. Az egyik (ami kevésbé zavaró hátul), a másik pedig elől van bal oldalon. Emiatt sajnos bármennyire próbálkozom szárítással, wax használattal néhány óra és megint össze-vissza áll és nem úgy, ahogy én szeretném. Zsíros és korpás is a hajam szóval kész főnyeremény, valamint nagyon erős szálú és szög egyenes. Arra gondoltam, hogy szárítás előtt hajhabbal bekenném és úgy szárítanám be hátha úgy jobban tart. Ha más tippetek, tanácsotok van akkor elfogadom. Zselézni nem akarom mert nem szeretem ha összetapad nagyon már a wax is határeset.
2021. jan. 16. 21:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Nos szerintem csináld azt hogy amikor csak tudod akkor tűzd el egy hajcsattal jó szorosan de ilyen hullám csattal. Mondjuk éjszakára vagy amikor csak tudod. Így időröl időre át fog oda szokni a hajad arra amerre tűzöd.
2021. jan. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!