Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajformázót használjak?

Milyen hajformázót használjak?

Figyelt kérdés

Ilyen hajat szeretnék de nem tudom mit tegyek rá hogy ilyen legyen.Waxot vagy inkabb zselet.Tudnatok konkret nevet adni hogy mibol milyet vegyek es hogyan tegyen fel a hajamra.


image.hotdog.hu/user/boszorka1995/magazin/1660590_237732779749758_5905263650648762683_n.jpg



2017. máj. 6. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Syoss kék hajlakkja! A legjobb. És nem mozdul el a hajad szélben sem. Én azzal állítom be.

De egyik ismerősöm csak simán fogja a kézmosó szappant (nem folyékonyat hanem a kézbe vehetőt) megdörzsöli a kezében vízzel és bekeni vele a haját. Nagyon sufni-tuningnak hangzik, tudom, de a hatása ugyanaz mint a drága kencéknek. Egy próbát megér, nem kerül semmibe :D

2017. máj. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!