Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz, korpás fejbőr ellen...

Száraz, korpás fejbőr ellen praktikák?

Figyelt kérdés

Helló.

Ma vettem észre, hogy majdnem az egész fejem korpás. Hiába mosom rendesen, ez régóta rajta maradhatott mert ilyen száraz vagy hogy mondjam, fejbőrön tapadt. Meg emiatt is viszkethetett a nyakam egy részén mert ott volt sok ilyen fehér korpa. Pedig mosáskor rendesen kaparom, leöblítem de mégis korpás marad. Rövid a hajam, vállig ér majdnem, festve nincs régóta. Mit tanácsoltok korpa ellen? Eddig a Balea Schönheitsgeheimnisse vagy mi az isten nevű sampont meg balzsamot használtam zabtejes változatát, mert imádtam az illatát, most a cseresznyést használom. Meg szeretném ha a hajam ilyen szép és ápolt megjelenésű lenne, ilyen csillogó vagy hogy mondják :D meg puha tapintásra. Nektek mi vált be? Nekem mostanában van ilyen bajom, régebben nem volt. 23L



2021. jan. 17. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg akkor tenyleg nem zsirosodas miatt korpasodik a hajad/fejborod, hanem a szarazsag miatt.

-igyal sokat

-hordj sapit

-samponba vagy mikor meg vizes a hajad, akkor 2-3 csepp teafa olajat masszirozz bele a fejborodbe

2021. jan. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A dm/rossmannaban lehet kapni aloevera oldatos sprayt (arra van amerre a biodolgok) én azt szoktam még ráfújni a fejbőrömre és eltünteti:)
2021. jan. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!