Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért fulladok a hajvasalómtól?

Miért fulladok a hajvasalómtól?

Figyelt kérdés
Belissima hajvasalóm valamilyen gőzt vagy füstöt, vagy nem tudom mit bocsát ki, amitől fulladok. Ez mitől lehet? Káros az egészségemre és váljak meg tőle? Nem volt olcsó kategória azért...

2021. jan. 17. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem teljesen, maga a hajvasaló gőzölős? Azokba tudtommal vizet kell tenni, a vízgőznek nem kéne hogy ilyen hatása legyen.

Az egyetlen ami eszembe jutott, hogy használsz esetleg valamilyen hővédőt, olajat, szérumot, nem kimosós terméket a hajadban? Lehet hogy abban van olyan illatanyag, összetevő amire érzékeny vagy, és ahogy a vízgőz terjed a levegőben, azt is viszi magával. Vagy ha nem gőzőlős a hajvasalód, akkor eleve azt égeti, az füstöl és abból szabadulnak fel olyan anyagok amik miatt fulladsz.

Próbáld meg kihagyni/lecserélni ha használsz ilyeneket, hátha ez a megoldás.

2021. jan. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Semmit nem használok, de akkor ezekszerint a hajamat égeti, mert rettentő büdös lesz utána :( régen használtam ezt a hajvasalót, mert volt másik is.

Valami tipp esetleg hogy ne égesse? :( egyébként nem gőzölős

2021. jan. 18. 05:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Az csak a hideg és a forró találkozásából keletkező szag, természetes. Vagy csak kicsit pörkölöd a hajad, de egy kis mértékig az is természetes, hajvasalásnál be kell sülnie a hajszálnak.
2021. jan. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rettentő büdös és fullasztó :/
2021. jan. 20. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!