Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rádiófrekvenciás kezelés...

Rádiófrekvenciás kezelés roaccutan kúra után?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

A pattanások után maradt piros foltokat (erythema) rádiófrekvenciás kezeléssel szeretném eltüntetni, mivel lézereztetni nem lehet fél évvel az izotretinoin terápia után. Ez a kezelés viszont nem fény, hanem hőhatás alapján működik, ezért gondoltam, hogy ezt esetleg már lehetne csinálni. Az ellenjavallatok között egy helyen láttam csak a roaccutan terápiát, sehol máshol nem volt feltüntetve pedig kb 10-15 oldalt megnéztem. Valakinek van esetleg erről tapasztalata/információja? Előre köszi!



2021. jan. 24. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Neeem!! Rádiófrekvenciát nem ajánlom.

Mikor hagytad abba a kezelést?

Érdemes a kúra befejezte után 3 hónapig kerülni az elektrokozmetikai kezeléseket.

Rádiófrekvencia leginkább feszesít és rugalmasítja a bőrt, nem a heggyógyulás a feladata.

Inkább a hámlasztó kezelések azok, amik hatásosak. De ezekkel is óvatosan, mert sérülékeny a bőr a kúra miatt.

Én is izotretinoin kúrát csinálok, mellé effezel krémet, és estére egy éjszakai peelinget.

2021. jan. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!