Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miket használnak a fodrászok...

Miket használnak a fodrászok a hajra hajvasalásnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Voltam fodrásznál a hajamból vágatni, mosta, szárította és kivasalta. Azt szeretném kérdezni, hogy miket használnak és tesznek a hajra, hogy több napig ilyen szép egyenes marad a haj, valamint nagyon puha? (Pedig az én hajam nagyon száraz alapjáraton.)


Köszönöm szépen, ha leírjátok, nagyon sokat segítenétek vele!



2021. jan. 25. 00:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az én fodrászom is pro cuccokat használ leginkább. Alapos mosás és kondícionálás után az egyenesre szárításhoz két féle hővédő spray-t használ (egy olyat ami inkább a forma megőrzését segíti, egy másikat ami ápolóbb, az utóbbiból inkább csak fültől lefele tesz), illetve hajvégápoló olajat. Ezt követően néha még kivasaltatom, ahhoz már nem tezs pluszba semmit. Amikor végez akkor még szokott tenni a kész frizurára is az olajból, és egy könnyű hajlakkot is fúj rá.
2021. febr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én kb 1 éve mindennap hajat vasalok.Először nagyon tapasztalatlan voltam és elég sokat ártottam a hajamnak.Azt nem tudom hogy a te fodrászod milyen csoda szereket használt de a saját tapasztalataim leírom hátha segít:)

1.Gőzölős hajvasaló

Sokkal fényesebb,lazább,tartósabb hatást érsz el vele és kevésbé árt a hajnak.Ugyanannyiba kerul mint egy normál hajvasaló megéri az árát.

2.Minőségi hővédő

Soha nem vasaljuk enélkül.Ne no namet vagy valami ismeretlen 400 forintosat hasznalj.Nekem asszem syoss van ami elég jó és kellemes illata is van.

3.Tanuld meg hogyan kell hajat vasalni

Nézz videókat hogyan csinaljak a tapasztalt fodrászok.Leválasztanak egy részt és azt vasalják nem az egészet egybe.A fésűt végig húzzák és utánna egyből a hajvasalót.Lassan húzzák végig a tincsen de nem állítják meg.Én olyat is szoktam hogy kivasalom a bal oldalt és ha elhűlt utánna mégegyszer átmegyek rajta hogy tovább bírja.

Ezek mellett fontos a jó,minőségi sampon és balzsam választás.A töredezés megelőzésére és a fényes hajért pedig a hajolaj és hajvitamin.

2021. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!