Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok tubusos hajfestékeket...

Tudnátok tubusos hajfestékeket írni?

Figyelt kérdés
Ami alapból tubusban van kikeverve, nem a komponenseket dobozolják be. Nem használnám el egyszerre, az ilyet meg félre tudom probléma nélkül tenni.

2021. jan. 26. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Palette
2021. jan. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyen nem létezik. Ugyanis összekeverés után a maradékot nem szabad felhasználni.

Egy fodrász.

2021. jan. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 köszi!

#2 te valamit nem értettél meg. Nem a kikevert maradékot akarom felhasználni, hanem annyit akarok kinyomni, amit el is használok!


Ami ilyen műanyag tasakokban van, azt értelemszerűen nem tenném el, a fémes tubust meg simán.

Pl.: [link]

Az se baj, ha oxit külön kell vennem.

2021. jan. 26. 13:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Tőfestés miatt szeretnéd? Mert akkor összekeverőset tudok ajánlani. L'oreal sublime mousse vagz L'real casting creme gloss dobozban van kis tubus, keverős-összerázáshoz valo 'palack'. De pl csak ugy érdemes szerintem, ha biztosan mindkettobol a felet hasznalod el. A maradek ossze nem kevert komponenseket pedig teljesen lezartan tudod eltenni. Nem vagyok fodrasz, csak egy otlet...
2021. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha pedig fodraszkellekesben veszel anyagot, ott megmondod mire mennyi kellene, es vagy ott osszekeverik, vagy cska annyit adnak,amennyi kell
2021. jan. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Furcsa a megfogalmazásod, valóban nem értem. "Ami alapból tubusban van kikeverve". Számomra ez azt jelentette, hogy a külön lévő komponensek már előre össze vannak keverve. Ilyen festék nincs, hiszen annak a maradékát már nem tudod felhasználni.

Én, ha bolti festékkel festek és látom, hogy sok, kinyomom a tubus felét egy tálba, aztán az oxi felét keverem hozzá.

2021. jan. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6.

Amiröl te beszélsz az a prémium festék ami szinre kevert es nem kell hozza se oxy se semmi.

De a kerdezo csak szimplan azt kerdezi hogy olyan festek amihez ha kell is oxy de tubusban van.

#1.vagyok

Arra irtam a palettet mert az tenyleg tubusban van annyit nyomsz ki amennyi kell.

2021. jan. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy furán fogalmaztam, bár ennél egyszerűbben nem lehet szerintem. :D A 7-es jól írta, ez érdekel. Nekem egyszerűbb egy tubusra a kupakot rácsavarni és elrakni.

Régen festettem hajat, de több olyan festék volt akkor, ami úgy volt csomagolva, mint a hozzá adott balzsam, ilyen kis tasakba. Az oxi meg ugye alapból olyan csomagolású, hogy el tudom rakni. Meg nem kell örökké a boltba rohangálni, ha kell. Azért gondoltam erre.

2021. jan. 26. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!