Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kivonták (? ) itthon a forgalo...

Kivonták (? ) itthon a forgalomból a hajfesték et, amit használtam. Van értelme leveleket írni a legnagyobb drogériáknak vagy külföldről honnan érdemes rendelni hajfestéket?

Figyelt kérdés

2019. okt. 20. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Levelet írni szerintem nem sok értelme van, nem tudni mi az oka, hogy kivonták, de te egyedül akkor is kevés vagy hozzá, hogy miattad újra visszahozzák.

Külföldről honnan? Közvetlenül a gyártó weboldaláról esetleg? Vagy egyéb külföldi nagy online piactereken pl ebay, amazon, aliexpress lehet érdemes megnézni.

De egyébként csak a drogériákból vonták ki, vagy a magyar webáruházakból is? Sok festéket pl én itthon ég üzletben nem is láttam, csak neten. Érdemes lenne megnézned a fodrászkellékes webshopokat is, ott elég nagy választék van.

2019. okt. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
Én most ugyanígy jártam. Még a rossmann weboldaláról tudtam rendelni de boltokban már elvileg nem lehet kapni a városban. Ilyenkor az van, hogy meg kell nézni fodrászkellékes oldalakon vagy külföldi oldalakon, hátha máshol még forgalmazzák.
2019. okt. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!