Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki csináltatott már dauert...

Aki csináltatott már dauert annak mi a tapasztalata? Az eredménnyel mindig elégedettek voltatok?

Figyelt kérdés

Tanácsot szeretnék kérni.

Erősen gondolkodom a daueroltatáson. Azt mondják nagyon tönkreteszi a hajat. Ez biztosan igaz, de mostanában létezhet olyan technológia, ami segítségével ez elkerülhető ? Teljesen egyenes hajam van, és elég vékonyszálú, ezért szeretnék valamit kezdeni vele. Jobban tetszene a göndör, de a hajcsavarás nem elég, kilógja magát.

Légyszi írjatok tapasztalatokat ezzel kapcsolatban, hogy könnyebb legyen a döntés



2021. jan. 26. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem féltartós dauer van benne, ez sokkal kímélőbb, mint a hagyományos. Alapból kicsit hullámos a hajam, így jól tartja, hiába vékony szálú.
2021. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem először volumennövelővel próbálkozott a fodrász, ezt szokta hosszú hajrá használni, nem olyan drasztikus, mint a dauer, de ugyanúgy lehet vele göndöríteni. Sajnos nekem elég makacs hajam van, nem fogta meg szinte semennyire, tényleg csak volumen növelt, de amúgy semmi. Rá egy hétre megcsinálta dauer vízzel, így már jó lett, bár ilyen igazán gyűrűs göndör hajat nem tudott ezzel sem csinálni, de azért szép hullámos lett, és végre nem zsirosodik a hajam két nap után. Nekem az volt a fő bajom, hogy nagyon a fejemre lapult, alig volt már tömege a hajamnak (hormonális probléma miatt elég sok kihullott az elmúlt évek során), most viszont nem tapad a fejemre, gyönyörű tartása van, végre tudom kibontva hordani, és az enyémnek kimondottan jót tett, hogy valamennyire szárítja a hajat. Életem legjobb döntése volt a dauer, nem is tudom, miért vártam vele 33 éves koromig, ha a előbb tudom, hogy ennyire jól fog kinezni, már tíz éve megcsinaltattam volna.

Nekem hátul alapból hullámos, de a fejem tetején szög egyenes. Mindig azzal küzdöttem, hogy hátul is egyenes legyen, mert olyan se ilyen, se olyan volt. Így, hogy hullámos az egész, sokkal jobb, sokkal szebb, dúsabb, élettel telibb.

2021. febr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!