Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörösből vagy feketéből...

Hullocsillag_2 kérdése:

Vörösből vagy feketéből szőke? Ti hogy értétek el, a hajatok milyen állapotban volt utána, illetve mivel csináltátok? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ezekre lennék kíváncsi. Előre köszönöm a válaszokat :D

2017. júl. 17. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer elkövettem azt a baklövést, hogy vöröses feketére festettem az eredetileg középbarna hajam. Amikor meguntam, a fodrásznak ki kellett hidrogéneznie, akkor először csak világosbarnára lett festve. Utána elkezdtem nyomatni a legvilágosabb szőke hajfestékkel és fokozatosan világosodott ki a hajam tőle, minden egyes festéssel világosabb lett, a végén már egész jó szőke színe volt.
2017. júl. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 4 évig festett feketéből lettem szőke. Először itthon szívtam le magamnak 2x és befestettem világos/középbarnára. Addig semmit nem változott a hajszerkezetem, nyilván kicsit szárazabb lett de hajpakolásokkal meg olajjal hamar rendbejött. Ezután fodrász szívatta (olaplexxel!!!!!) + festettük platinaszőkére de azt nagyon megbántam, pár mosásig gyönyörű szép és puha volt utána meg törött mint az állat. Egyszerűen nagyon megviseli a hajat az ennyire világos szőke főleg ha festett feketéből indulsz. Ráadásul nem kis pénz volt amit otthagytam, mivel nagyon hosszú a hajam. Nagyon bánom hogy nem álltam meg a barnánál, én csak akkor ajánlanám szőkéig szívatni ha az az eredeti színed és le akarod növeszteni. Vagy ha szereted a rövid hajat és nem tervezed megnöveszteni.
2017. júl. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én nagyon gyakran változatom a hajszínem. Eredetileg szőkés barna hajam van, aztán voltam már egy párszor sötétbarna illetve vörös, de mivel szőke vagyok, a vörös mindig a hajam alján kikopott világosra, amit meguntam, ezért ráfestettem a sötétbarnát, ami nem tetszett. Elmentem fodrászhoz, ahol jól kiszedték belőle a sötétet. A hajamnak semmi baja nem lett, viszont a fejbőröm megégett. 2 hét alatt gyógyult be, majd megint mennem kellett, hogy a színt ráfessék. Most szebb állapotban van a hajam, mint volt. Ha még valakinek van ezzel kapcsolatos tapasztalata, szívesen meghallgatom, mert az ilyenek nagyon érdekelnek!:)
2017. júl. 18. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!