Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arclemosót vegyek...

Milyen arclemosót vegyek babaolaj után?

Figyelt kérdés

Jó ideje ezeket használom(nem mindennapra):


- Babydream babaolaj sensitiv

- Balea Med arclemosó gél sensitiv

- Balea Med arctisztító víz(amit sokan toniknak használnak mint én is)


Amióta használom ezeket, gubó kinyomhatatlan pattanások vannak és nem múlnak el. Mai naptól az arclemosót nem fogom használni, szerintem az okozza... Mit vegyek helyette ami nem parfümös,alkoholos? Mitesszeres, inkább száraz valamikor normál bőröm van.


2021. jan. 26. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Baba olaj okozza
2021. jan. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
miért?
2021. jan. 26. 20:20
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem krémmánián, a legutóbbi vélemény:


"Arctisztításra vettem, dupla tisztításhoz, bár tudom, hogy nem ez az elsődleges feladata. Sajnos erre nagyon nem jött be, nagy gyulladt pattanásokat okozott."

2021. jan. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a babylove-t használom. Elírtam
2021. jan. 26. 20:31
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább az olajat cserélném első körben. Pl. Mandulaolajra.
2021. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Milyen típusu a bőröd?

A kettő baleás termékben nincs semmi olyan, ami gyulladást okozna. Én is az olajra tudok gyanakodni. Próbáld ki hogy elhagyod a babaolajt, és utána hogy reagál a bőröd.

2021. jan. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is úgy döntöttem hogy először a babaolajat hagyom el 1 hétre,s majd meglátom.
2021. jan. 26. 21:14
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia. Akkor is szokott ilyen lenni, ha az olajat nem mosod le teljesen. Lehet, hogy nem is érzed, de ez a babaolaj elég nehéz, nekem is kellett idő, mire rájöttem, hogy tudom jól használni. Nagyon kevés kell belőle, irreálisan kevés :D ha kicsit sok lett, akkor egy vattakoronggal letörlöm a második lemosó előtt. Egyébként a balea med gél is okozott néhány embernek pattanásokat. Attól még, hogy valami szép összetevős, nem garancia, hogy a te bőröd is szeretni fogja.

Az olajos lemosóra jó alternatíva a nivea szőlőmagolajos lemosó, mert ez vízzel érintkezve tejjé válik és könnyű lemosni. A Balea Med gélre pedig a Babylove Waschbalsam, mert sokkal kíméletesebben tisztít (ez is leszedi a babaolajat attól).

2021. jan. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sajnos sem a Niveát, sem a waschbalsamot nem találtam sehol... :(
2021. jan. 27. 08:09
 10/12 anonim ***** válasza:

Nivea Müllerben, Eurofamily-ben van, online pedig Notino-n.

Waschbalsam nincs fent az online shopban, szóval nem tudod ellenőrizni a készletet sajnos, de én eddig a legtöbb dm-ben láttam, direkt mindig megnézem az ilyeneket, hogy vannak-e. :D

2021. jan. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!