Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Negyvenes nők, mondjatok már...

Negyvenes nők, mondjatok már valami szemránckrém elleni krémet, rutint ami TÉNYLEG" használ?

Figyelt kérdés
rendszeresen hazsnáltan felvátva c vitaminos, hyaluronsavas és retinolos szemkrémet a la roche posaytől. tekintve hogy szérumot szemránckrémet arckrémet is megvettem, 3x3 félét és dareabját átlag 10 ezerért, nem tudm miért de nem használt egy év alatt sem. Talán mert érzékeny bőrüeknek való ezért csak kevés benne a hatóanyag? Szeretnék valami agresszívebb márkát vagy más rutint, ami tényleg csökkenti a ráncokat. Ajánlanátok egyet ami bevált?

2021. jan. 27. 08:14
 1/7 Shai-Hulud ***** válasza:
66%

"szemránckrém elleni krémet"

Te jó ég, hát ha ennyire nem akarod, inkább ne használj szemránckrémet...

2021. jan. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a mar meglevo rancokat SEMMILYEN krem nem fogja eltuntetni, jobb, ha ebbe beletorodsz. szintentartasra es hidratalasra jok, csodat nem tesznek a mar kialalkult rancokkal. nem is ertem, emberek hogy kepzelik ezt, hogy 2 hetig kenegetik a 40 ev alatt kialakult rancokat es azok majd hopp eltunnek?! ezeken mar csak a hialuronos toltes es botox segit.
2021. jan. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, plasztikáztatni vagy botoxoltatni tudsz. A szemránckrém megelőzésre, késleltetésre és szintentartásra van.
2021. jan. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én szeretem a La Roche Posayt, de a szemkörnyékáplóik sz**rt sem érnek.. az arckrémeik nagyon jók

én most Biothermet rendeltem, egy próbát megérne szerintem neked is

viszont a mély ráncokkal 40 felett ezek a krémek lehet nem bánnak el és tényleg csak a plasztika segíthet :(

2021. jan. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%

Ami érzékeny bőrre van azokban egyszerűen csak nincsenek azok az anyagok amik a leggyakrabban érzékeny bőrön allergiát váltanak ki, pl parfüm, szinezék, vagy durva tartósítószer. Valamilyen tartósítót kell bele rakni mert akkor nem állhatna a polcokon évekig, de ezek drágább, kevésbé allergigáló szerek. Szóval ez nem azt jelenti hogy nem lenne bennük jó hatóanyag mint pl a hilauronsav esetleg olaj (az utóbbit aki pattanásra hajlamos inkább ne kenje magára ha arckrémről van szó) .

Ha nem érzékeny a bőröd nem kell feltétlenül ilyeneket használni, de ha megteheted anyagilag akkor ajánlom pont azért mert gyengédebb, a bőröd pedig már nem a régi.

Aki nem iszik eleget és sokat van napon annak jobban kiszáradt a bőre, erre is oda kell figyelni. És ahhogy előttem elmondták a ráncokat nem lehet eltüntetni krémmel, az csak egy marketingfogás. Késlelteti lehet, tehát jól hidratáli kell. Ha nem jó a krém akkor válts, és igyál több vizet ha esetleg eddig nem tetted. Ennyit tudsz tenni.

2021. jan. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ami ránc kialakult, az nem fog visszahúzódni.

A kenegetés még arra sem elég, hogy megakadályozza a ráncok kialakulását. Egyedül arra jó, hogy a ráncok lassabban jönnek ki.

2021. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Csökkenteni a ráncokat bizonyítottan az A-vitamin bizonyos származékai tudják valamilyen szinten, minden más csak max segít optikailag rajta vagy lassítja azok kialakulását.

Fényvédő, napszemüveg alap, főleg nyáron retinolt én szem közelébe nem nagyon kennék. Megfelelő hidratálás viszont fontos-

2021. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!