Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lesz még valaha mell alá érő...

Lesz még valaha mell alá érő hajam?

Figyelt kérdés
Hülye voltam azt levágattam váll alattira, mert gondoltam lusta lennék gondozni a hosszú hajat de már váll alatt volt picivel és már bánom. Sosem volt eddig mellig érő hajam sőt váll alatt picivel volt a leghosszabb eddig. Nem szoktam figyelni mennyire nő a hajam de sűrűn szoktunk vágni frufrut. Mennyi idő lesz nagyjából mire most ha váll alatt van picivel és én mell alá érőt szeretnék majd? Lányok nektek mennyi idő alatt lett hosszú hajatok? 23L

2021. jan. 27. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Hát a haj kb egy centit nő egy hónap alatt. Esetleg próbálj meg ricinusolajat rakni a samponba, az gyorsítja a hajnövekedést.
2021. jan. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

"A haj legjobb tulajdonsága az hogy meg nő"


Nyárra szerintem már meg fog nőni annyira hogy jó legyen.

2021. jan. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ milyen gyorsan nő a hajad, szerintem 6-12 hónap alatt meg kell nőnie addig.
2021. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ennek örülök :D.

azt hittem több év lenne. 1-2 év még oké de 6-12 hónap simán jó :) persze mindenki más. alig várom hogy akkora legyen.

2021. jan. 27. 16:47
 5/6 anonim válasza:
100%
Hát nem tudom neked milyen a hajad, de én most megmértem (nekem is áll alá ért egy kicsivel amikor levágattam) és nyolc hónap alatt nőtt 20 centit. Bár nekem brutálgyorsan nő, az is igaz. A ricinusolajat egyébként tényleg próbáld ki, eddig csak jót hallottam róla.
2021. jan. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5.azta az elég sok és csak 8 hónap? :D.

szuper lenne. nagyon hiányzik a hosszú haj, mikor mindig levágom elfelejtem hogy ekkor nehezen tudom begumizni :D..

2021. jan. 31. 02:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!