Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek lesz valaha szép,...

Szerintetek lesz valaha szép, hosszú hajam?

Figyelt kérdés
7 éve festetem feketére a hajam és 4 évig hordtam póthajat. A hőillesztés teljesen tönkretette, tövestől tépte ki a hajam kb. fele annyi hajam maradt, mint volt. Úgy voltam vele jól van nem baj, úgyis a póthaj szép. Aztán 1 éve úgy döntöttem, hogy megszabadulok a póthajtól és az azzal járó procedúráktól és megnövesztem a saját hajam. Azóta kb 5 cm-t nőtt a hajam és ahol tövestől kitépte az illesztés elkezdtek babahajaim nőni. Szedek DM-es hajkapszulát, utóbbi időben fekete helyett sötétbarna festéket használok (fodrász ismerősöm szerint sokat számít.) Szerintetek elképzelhető, hogy a vékony szálú sz**ból egyszer szép haj legyen? Tudom, hogy egy világi idióta és balf***sz vagyok, de ha jól esik hozzám vághatjátok:)

2017. nov. 10. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj mindenki csinál hülyeséget szerintem meg fog nőni ha nő a babahaj en javaslom h amikor a baba hajak a valladig érnek (sok idő lesz)vágásd le aztán noveszd ujra ez az egy mód van szerintem
2017. nov. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sem ítéllek meg, miért tenném?! Koncentrálj tényleg a növesztés helyett arra, hogy rendesen megerősödjön. Az jó, ha szedsz hajvitamint, ezenkívül igyál sok vizet, egyél minél egészségesebb ételeket, organikus olajokkal is ápolhatod. Megszenvedett a hajad, de ha most odafigyelsz, akkor még lehet szép és hosszú :)
2017. nov. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!