Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális hogy 13 éves koromig...

Normális hogy 13 éves koromig gyönyörű hajam volt, utánna tönkrement?

Figyelt kérdés
Kamaszkoromig sok és jó minőségű hajam volt most viszont hullik kevés és nagyon könnyen törik. Ez mitől van? Semmit nem változott az életmódom. Többet stresszelek kamaszkorom óta de ennyi.

2021. jan. 28. 19:09
 1/5 Metionin ***** válasza:
89%
Változhat kamaszkorban, nekem a színe változott meg.
2021. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Te nem, de a szervezeted igen. A hormonális rendszered felborul, jönnek a menstruációk, és vége a békés kiegyensúlyozottságnak. Majd szép lassan javulni fog
2021. jan. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A menstruációm már beállt 20 éves vagyok. Viszont a hajam évről évre ritkul
2021. jan. 28. 20:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém meg olyan volt mint a selyem és megerősödött, drótos lett. Nekem jobban tetszett a vékony haj xd
2021. jan. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is, csak nekem előbb, 10-11 éves koromban lett a szögegyenes, selymes, vöröses gesztenyebarna hajamból egy szürkésbarna hullámos drótos fos. :( Hormonális változás csinál ilyet.
2021. jan. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!