Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szilikonos vagy szilikonmentes...

Szilikonos vagy szilikonmentes hajolaj?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy az argánolaj nagyon jó a hajra. Viszont ahogy utánanéztem láttam, hogy a legtöbb ilyen hajolajban is van szilikon. Amit meg szilikonmentes hajolajat találtam, azokról nem írnak általában jó véleményeket.

Szerintetek hajolajból ezek szerint érdemesebb szilikonosat használni? Mert pont a szilikon védi meg a hajat a töredezéstől? Akik ugyanúgy szilikonmentes hajápolókat használnak, melyik argánolaj vált be nektek?



2021. jan. 29. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én 100%ig természetes,bio argánolajat használtam , nekem semmi látványos/látható dolgok nem tett a hajammal

Használtam még ricinus olajat ,kókuszolajat azok is bio cuccok voltak azok se csináltak semmi látványosat

Nem tudom miért , de az ilyen extra bio szuper természetes cuccok nekem nem váltak be

2021. febr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel egyetértek én is. Szilikonost használok, a got2b hajolaját, és meg vagyok vele elégedve, mert nem nehezíti el a hajat, könnyen kezelhető lesz a hajam. Hajmosás után szoktam vizes hajra kenni egy picit belőle. Nem zsírosítja el, ellenben a tömény olajokkal.
2021. febr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!