Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sima frufru vagy oldalfrufru?...

Sima frufru vagy oldalfrufru? Melyik legyen?

Figyelt kérdés

Tudom, ez arcformától függ, legutóbbi alkalommal megkérdeztem a fodrászom, hogy nekem melyik állna jól, azt mondta, hogy szerinte mindkettő illene hozzám. Én még sem tudok dönteni, hogy sima egyenes frufrum legyen vagy oldalfrufru? (Szőke hajam, és kék szemem van, ha ez számít valamit.) Ezek tetszenek:


[link] (sima frufru)


[link] (oldalfrufru)



2021. jan. 29. 20:09
A kérdező szavazást indított:
sima frufru
oldalfrufru
33 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Az egyenes frufru sokkal jobban néz ki
2021. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is anno vacilláltam ezen. A fodrász úgy gondolta, hogy az oldalfrufru jól állna nekem, így az lett. Hát, mit is mondjak... utáltam. Oké, így hírességnek tök jól néz ki, meg így minden, ha tök jól be van állítva, stb., viszont nálam olyan pocsékul nézett ki, szerintem az így sem előnyös kinézetem nagyon sokat rontott. :D Később sima frufrut vágattam, azt pedig szerettem. Szóval nem tudom. Most nyilván a 2. képen lévőnek tök jól néz ki a frufruja, meg jól is áll neki, de szerintem az a ritkább eset. Szerintem ami fixen jól tud kinézni, az a sima.
2021. jan. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokat kell foglalkozni mindekttővel. Ha csak nincs nagy homlokod nem ajánlom. Nekem az van de még így is ki vagyok mikor formáznom kell
2021. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a 2 keverékét hordom: vágatok egy sima frufrut aztán úgyis vagy magától, vagy általam elválasztódik kb ott, ahol a hajam szokott.

Ez kb úgy néz ki, hogy bal oldalt takarva van a homlokom, majd szünet és jobb oldalt is belóg az arcomba valamennyi haj, amit én frufrunak tekintek. Nekem csak így, esetleg valamennyi hajjal a "szünet" részen tetszik magamon, nekem (szerintem) se a teljes, se az oldalfrufru nem az igazi, bár időről időre azokat is ki szoktam próbálni.

2021. jan. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es, igen tudom mire gondolsz, az is jól néz ki szerintem. :)
2021. jan. 29. 21:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Vágass egy oldalfrufrut és ha nem tetszik egyenest még mindig lehet belőle csinálni.
2021. jan. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!