Divat még a frufru?

Figyelt kérdés
főleg a féloldalas frufru tetszik, az arcomhoz jól is állna, mert régen volt ilyen frizurám, de nem tudom, divatosnak számít-e még ez a fazon? szóval amikor nem egyenesre van vágva, hanem az egyik oldal felé haladva kicsit hosszabbodik.

2016. okt. 16. 19:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Na, nem féloldalasat akartam írni, hanem ferdét :D az jobban kifejezi, mire gondolok!
2016. okt. 16. 19:53
 2/7 anonim válasza:
71%
Kit izgat, mi a jelenlegi divat? Frufru szerintem mindig divatban lesz, mert annyira jól néz ki!! Legalábbis nekem az a kedvencem, de az egyenest jobban szeretem látni a lányokon, ha frufru-ról van szó.
2016. okt. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a gond, h eléggé hosszúkás az arcom, és hozzá még szögletes is a formája ( kb mind Olivia Wilde-nak), így az egyenes frufru nem igazán áll jól :)
2016. okt. 16. 20:06
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom hány éves vagy, de ne legyél ovis.

A haj egy olyan dolog, amit nem a divat határoz meg igazából hanem az, hogy jól álljon az adott archoz!!!


Sok mai semmilyen hajú lány elég unalmas és soknak nem is előnyös.


Nekem is ferde fufrum van jó meredek, a fülem vonalától felfele lévő hajam rövid kicsit állkapocs vonal alá érő tépett frizut csináltam, a fülvonaltól lefele pedig meghagytam a hajam rendes hosszát, ami seggemig ér jelenleg.

Sokféle képpen tudom hordani, az össze cofizással sincs gond.

Pl hajam hosszú rétegét befonva hajpántnak feltűzöm vagy egy rugalmas szalaggal körbetekerem és hajpánt hatása van. Elég nagy meglepetés amikor mutatom, hogy az a hajam xD

23-N

2016. okt. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem soha nem megy ki a divatból....ha ki is menne, engem nem érdekel, mivel olyan formájú az arcom és a homlokom, hogy frufru nélkül elég hülye fejem van... :D szóval nekem van is, marad is :D
2016. okt. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egyet értek az előttem állókkal. A frufru nem olyan dolog ami kimegy a divatból. A frufru örök divat;)! És az is maximálisan igaz ,hogy a mostani lányoknak egyszerű,unalmas frizurájuk van,és az még a hab a tortán ,hogy szarul is áll nekik.Csak azért hordják kiengedve ,semmit nem törődve a hajával ,mert az a megszokott.Holott szerintem ez dögunalmas.Az emberek azokra figyelnek fel ami nem szokásos!Vágj bele a frufruba és ha max nem áll jól visszanöveszted .Viszonag gyorsan nő ,úgyhigy ezzel sem lehet problémád.Az a menő ha mersz újítani!;)
2016. okt. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem egyenes frufrum van es imadom:) szerintem sem fog soha kimenni a divatbol:) ahogy visszaneztem a regi kepeimet meg a frufrum elottieket (vagy ket honapja) annyira fura es unalmas volt hogy az valami borzalmas. Es tenyleg gyorsan megno, mivel nekem januarban lett levagatva a szemoldokom vonalaba es most fogok menni a fodraszomhoz mivel mar teljesen lenott a szememhez es alig latok ki alolaXD
2017. febr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!