Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz, töredezett haj: Mit...

Száraz, töredezett haj: Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

Növeszteni szeretném a hajam, viszont egyáltalán nem nő a fent említettek miatt (gondolom) nem vasalom ,csak szárítom , legalacsonyabb hőfokon ,néha hovedovel. Vasalni is nagyon ritkán vasalom, mikor megyek valahova mert alapjáraton kócos göndör hajam van .. Októberben lett utoljára levagva, azóta egyáltalán nem és rosszul esik,mikor találkozom valakivel és azt mondja: Te vagattal a hajadbol? 🥲


Vizet is elkezdtem inni, napi 1,5liter. Hatásos lesz vajon a víz? Mivel mossam? Mivel apoljam?



Nagyon köszönöm a válaszokat előre is, főleg azokat a válaszokat ahol minden válasz minden kérdésemre ott van !🥰🤗



#haj #hullik #száraz #töredezett #Kifésülhetetlen
2021. febr. 3. 14:46
1 2
 11/12 Zsaklinka01 ***** válasza:
Használj rá rízs vizet keress rá az interneten, hogy hogy kell csinálni egy csomó videó illetve jó tanács van róla.Nekem is bevált.
2021. márc. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is vágasd rövidre!

Nekem is ilyen problémáim voltak és levágatam 1 éve és azóta mindig visza vágatom rájötem menyivel praktikusab.

Elöször énis féltem a rövd hatol csak ajánlani tudom sokall Jób egy egységes szép rövid mint egy töredezett hosszú.

2021. márc. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!