Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyvárosokban mennyibe...

Nagyvárosokban mennyibe kerülne egy dús, derékig érő barna haj szőkítése+festése? (rézvörösre)

Figyelt kérdés
Szerintem nem elég világos ahhoz a hajam, hogy csak úgy befessék a kívánt árnyalatra. Mennyi lenne a kérdésben leírt művelet kb? Árra, időre?

2021. febr. 4. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
A dús, derékig érő barna hajadat miért akarod befesteni és tönkre tenni festékkel? Vagy mindegy neki, mert te is le akarod vágatni fiúsan rövidre 30 éves korodra, mint a nők 90%-a, mert tropára vágták a festéssel?
2021. febr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20- 25 ezer körül van ha fodrász szalonban csináltatod.:)
2021. febr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Első inkább ne is írtál volna semmit ha nem tudsz válaszolni a kérdésre. A Kérdező haja, azt csinál vele amit akar. Szerintem nem fogja érdekelni a te lázító véleményed. Ha jó fodrász csinálja akkor nem fog tönkremenni.:) Nyugodtan lepontozhatsz köszi!


Kérdező, érdemes a fodrászok honlapján megnézni, sok helyen írnak árakat festésre de kb 20 ezer körül van.:)

2021. febr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább 30 ezer.
2021. febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem is olyan 25 ezer körül van.

De ha nem túlságosan sötét, akár a hennának is utánanézhetsz... nekem dús, barna, bár rövid hajból 100%-os hennaporral szép rézvörös.

2021. febr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem feketebol lett leszivatva és most réz vörös derékig erő a hajam és elég dús 20.000ft volt, 4-5 órát ott ültem, mindenképp vigyel magaddal hideg élelmet
2021. febr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!