Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olvastam hogy az élesztő jó...

Olvastam hogy az élesztő jó pattanások ellen. Simán nem birtam megenni, úgyhogy összekevertem epres joghurttal, bár így is fura íze volt. Ha így eszem meg akor is hatásos? mert ha nem akkor nem szenvedek vele, inkább találok más módszert.

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Régebben én is ettem rá, viszont én simán meg bírtam enni jughurt meg minden izé nélkül :D Szerintme nem oylan vészes az íze... De viszont nekem nem használt, így ráhagytam.
2010. aug. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én meg úgy hallottam, hogy azt arcpakolásba kell belekeverni :) Egyszer kis is próbáltam, nagy változás nem lett, de a kisebb pattanások visszamentek.
2010. aug. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha nem bírod megenni akkor vegyél sörélesztő tablettát:

[link]

(én pl a rossmannban vetem:)

2010. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi neketek:)

utolsó válaszoló, ez neked bevált?

2010. aug. 16. 19:42
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

én is eszem a sörélesztő tablettákat, nem tudom hogy a nyár hatására vagy a tabik miatt, de kisebb könnyen kinyomható patijaim lettem :S de mindeképpen immunerősítő, köröm és hajerősítő, úgy gondolom megéri venni és enni. :D

amúgy nem olyan vészesen drága, bár van több féle gyártótól is :D én egy nevetlen patikában vettem az isten háta mögött szvl sztem bárhol kaphatsz :D

2010. aug. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

*nektek

köszi:)

és amúgy ezt hogy kell enni, lehet hogy hülye kérdés mert még nem láttam ilyet.

egyszerűen le kell nyelni vagy vízzel?:D

2010. aug. 17. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!