Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rezes lett a hajam. Hogyan...

Rezes lett a hajam. Hogyan tudnám hamvasítani?

Figyelt kérdés
Eredetileg barna hajam van és szőke balayagera volt festve kb egy éve. Az utóbbi időben kezdett sárgulni és vettem egy hamvas szőke hajfestéket arra gondolva, hogy sötét hajon úgysem csinál semmit befestettem az egész hajam vele. Gyönyörű világos vörös lettem. Hogyan lehetne hamvasítani a samponon kívül? (Nem működik, már több félét próbáltam) fodrász a tőfestést ajánlja de nem merem bevállalni... tanácsok?

2021. febr. 9. 23:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Talán az eperszőkéhez állok a legközelebb.. de nagyon zavar a töveimnél a narancsos csillogás
2021. febr. 9. 23:48
 2/7 anonim ***** válasza:

Javaslom a tasakos hajszínezőt, szürke színben:

[link]

De a DM-ben kapható tasakos hamvasító krémekről is jókat írtak.

[link]

[link]

Hogy milyen mértékben hatnak, nagyban függ a sárgaság mértékétől is.

2021. febr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig be kell festeni, semmi bajod nem lesz a tőfestéstől.
2021. febr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogyha sárgás-vöröses hajra hamvas festéket kenünk, akkor jó eséllyel lesz zöld, vagy be se fogja.
2021. febr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A tőfestést a fodrászom egy barna színnel ajánlotta... attól félek, hogy nem balayage hatás lesz így hanem csak lenőtt haj hatás
2021. febr. 10. 11:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A balayage az egy olyan festési technika, ami természetes eredményt ad. Ha normálisan megcsináljak, akkor semmiképp nem nézhet ki lenőttnek a hajad. Barnából is van kismillió árnyalat és színmélység. Persze, ha nem bízol a fodrászod képességeiben, az megint más.
2021. febr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Talán ez a legnagyobb baj.. most felhívtam egy másikat akinek tetszenek a munkái de ő meg 2-3 hónapra programál :(
2021. febr. 12. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!