Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudnám a szőke hamvasítani?

Mivel tudnám a szőke hamvasítani?

Figyelt kérdés

Igazából ilyen nagyon világos, szinte már szürkés, fehéres hajat szeretnék, de azért szőke beütéssel. Ezt el tudom érni samponokkal vagy balzsamokkal? Van erre valami jó termék?

Most lettem befestve szőkére, de még nem értem el a kívánt eredményt. Vagy ezt csak további festéssel fogom?



2016. jún. 14. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is: ne akarj olyan hajszínt.nekem is ilyen van.megbántam.derékig érő hajam volt,befestettem,fehéres szőke lett. Annyira elszálkásodott,eltöredezett,hogy vállig kellett levágatnom.Most növesztem vissza az eredeti hajszínemet. Amúgy a kérdésre válaszolva: Platina szőkére festesd,majd hamvasító sampont használj! De majd ne csodálkozz,ha szálkás,töredezett lessz a hajad és hullani fog :)
2016. jún. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez a hajszín csak világos bőrű,kék szemű szép arcú lányoknak áll jól
2016. jún. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ha már kérdezi,akkor biztos nem azt a választ szeretné hallani hogy "ne akarj olyat,nem lehet" ezzel az erővel soha senki nem kéne hogy fesse a haját mert az káros. :D És honnan tudod hogy a kérdező nem egy "széparcú lány"?? Nem a kék szemen és a világos bőrön múlik,hanem a bőrtónuson.Amit azért tényleg nem árt kikutatni előbb.Nekem mondjuk sötétebb a bőröm,és kék a szemem,de a szőkékből csak a hideg,hamvas árnyalatok állnak jól. És igenis megoldható. Én egy éve festem szőkére, élénkvörösből tértem át.Először persze narancs/csibe/vanília minden árnyalata megvolt,aztán pár festés után kialakult. Fontos hogy ne siesd el a festést,nekem mondjuk 3x lett blansolva,jól le is tört a nagyja. Aztán ráhagytam a festéssel mikor kb vállalható volt,és csak a töveket festettem,és persze olajos hajpakolással és panthenollal rendbehoztam.Kb 3 hét alatt rendbejött.Ja és vettem lila habos hajszinezőt,azt keverem balzsammal kisebb-nagyobb arányban,mikor hogy,és az tökéletesen hamvasítja :)
2016. jún. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Második kommentelőnek üzenem, hogy kék szemű, világos bőrű vagyok. Ettől világosabb nem is lehetne. :D A szép arc szubjektív dolog.

Köszönöm szépen a kommenteket. Hasznosak voltak. Sajnos eldontottem, hogy ilyen hajat akarok úgyh nem sok minden állít meg. :)

2016. jún. 15. 23:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert a töredezett roncsolódott hajhoz ;)
2016. jún. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi nem lesz töredezett,roncsolódott hajad :) nem tudom mért kell rosszmájúskodni. Rendbe lehet azt szépen hozni!
2016. júl. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!