Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » The Ordinary salicylic acid...

The Ordinary salicylic acid masque megegyezik a solution-nal? Milyen BHA szérumot használjak helyette?

Figyelt kérdés

A The Ordinarytól szeretnék rendelni BHA hámlasztót (pattanásos, miteszeres a bőröm), kinéztem a Salicylic acid solution-t azonban az jelenleg sehol sem elérhető (ahogy olvastam, régóta). Találtam viszont egy maszk változatot belőle, de nem tudom, annak is ugyanolyan hámlasztó hatása van-e, helyettesíti-e azt?

Ha nem, milyen hámlasztó szérumot ajánlanátok helyette?



2021. febr. 10. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, a TO BHA-t vagy másfél éve újraformulázzák. A maszkkal az a baj, hogy lemosós. Azok a hámlasztók, amiknek van egy éjszakájuk kifejteni a hatásukat sokkal hasznosabbak. Helyette kipróbálhatod a revox szalicilsavat, ami olcsó és könnyen beszerezhető vagy a COSRX BHA-t, ami igaz, hogy drágább, de 100 ml 30 helyett. (a revox 2% szalicilsav, a cosrx pedig 4% származék, gyengédebb is, de ha nem nagyon gáz a helyzet, elég lesz valószűleg)
2021. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!