Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol tudom eladni a hajamat?

Hol tudom eladni a hajamat?

Figyelt kérdés
Hétvégén buliba azt mondták,el lehet adni az ember haját jó pénzért.Hol?És pontosan mik a kritériumok?Kb 20 centis a hajam.Ezért kb mennyit adhatnak?
2010. aug. 16. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
... ez most vagy kamu kérdés vagy baromian meglepő. Szerintem a google még mindig jóbarátunk, próbáld ott, csak találsz egy e-mail címet, telefonszámot.
2010. aug. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
n beszoktam, vagyis egyszebevittem :) a fodrászomhoz, ő eladta és megkaptam a pénzt.
2010. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hat Nekem póthajam van,és én is fodrásztól veszem.Szerintem is szalonba vidd be,és megkapod a pénzt.Bár nem tudom h h gondoltad ezt.20 centis hajad van,levágatnád tövig,h adjanak érte 15000 ftot?Ezt általában olyanok szokták akiknek leér a hajuk derékig,levágatják vállig,és ott a 60 centis haj.Az meg már nagyon sokat ér.De te tudod:)Hajrá!
2010. aug. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom (bár én még nem adtam el a hajam, és valszeg soha nem is fogom) a kritériumok azok, hogy egészséges, ápolt, festetlen legyen.
2010. aug. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha aktuális még, írj priviben. Megvásárolnám.
2011. ápr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Edina00007 válasza:
Hello: Nekem is lenne eladó hajam. KB. 40cm, festetlen, világosbarna, és vastagszálú haj. Akit érdekel az irjon,,,, köszike
2011. szept. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó. Írj privátot, lehet, hogy érdekelne!
2011. szept. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!