Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy “tüntessem” el a sebet...

Hogy “tüntessem” el a sebet az arcomról?

Figyelt kérdés

Szóval keddre szeretném, ha az államon és az arcomon ne lennének ott a pici sebek. Valóban picik, az államon nagyobb. Pattanásból adódtak, mert a héten iszonyat stresszes voltam (amúgy szép a bőröm és nem szoktak ilyen gondjaim adódni)

Szóval szerintetek ezeket keddre hogy tudnám eltűntetni? :D Ha alapozót is raknék re az még csúnyább, ha leszedem akkor új seb keletkezik. Valakinek valami tipp? Vagy bevált szokás? :D



2021. febr. 14. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne nyúlj hozzájuk ebben a két napban, csak tisztán legyenek tartva, már az is sokat segít. Esetleg körömvirágkrémet kipróbálhatod.

Ha kedden még mindig látszik, akkor sajnos csak az alapozó marad vagy úgy hagyod.

2021. febr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

szerintem se piszkáld.

kend be valami krémmel ami sebekre való.

amúgy ez nem jó megoldás de ha csak keddre kell: mielőtt felkened az alapozót szedd le őket...és akkor le tudod szépen alapozni, de estére új varr fog képződni.

2021. febr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ne piszkáld és ne pikk pakk alapozóval akard eltüntetni. Próbáld ki a curiosa sebkezelő krémet. Nem drága,patikában kapható,lehet nem egy két nap alatt de véglegesen el tudja tüntetni .
2021. febr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Neogranormon nekem mindig sokat segít

Az kérdés hogy 2 napra el kezd e mert nem bizti hogy annyi idő alatt begyógyul vagy hogy tisztán tarsd

2021. febr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:D Amúgy nem alapozózom az arcomat, szóval totál naturál vagyok. Csak ez most zavar és ha nem mennek összébb akkor ezzel tűntetném el😊
2021. febr. 14. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!