Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A niacinamide hatóanyagról mi...

A niacinamide hatóanyagról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nekem kiütötte az arcom, tiszta mitesszer lettem tőle. Nektek is okozott ilyet, vagy csak hirtelen lett sok a 10% hatóanyag tartalmú? Ha igen, hogyan vezessem be fokozatosan? A mennyiségen vagy a gyakoriságon változtassak?
2021. febr. 14. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak érzékeny vagy rá. Keverd hidratálóba és úgy rakd fel.
2021. febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Valószínűleg sok a 10%, használd ritkábban vagy keverd bele egy sima hidratáló krémbe, hogy híguljon, mind a kettő jó megoldás lehet.
2021. febr. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én féltem tőle. Sokat véleményt olvastam a kezdeti rossz reakcióról, de nekem semmi bajom nem lett tőle.
2021. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is ki tapasztaltam közben, a homlokomat közben más szerek teljesen rendbetették, a niacinamideot nem merem homlokra használni mert felek hogy elbarmolja, így hidratálóval keverve arcra használom és most nem tudom hogy olyan keveset használok hogy meg se érzi a bőröm vagy tényleg használ de szerintem nem lett rosszabb, egy kicsit jobb
2021. febr. 18. 08:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Am revox márkáju? Én is jelenleg azt használok és nekem talán anyi hogy az orromon kis pattik jelentek meg de egy lemosóm levitte őket, vékonyabban kentem fel a börömre és úgy jobb illetve elöször csak heti 1-2 szer használtam aztán kezdtem el napi szinten 1 szer estu rutinomba be vezetni.
2021. febr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó Geek and Gorgeous B bombot használok
2021. febr. 20. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!