Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan válaszadók véleménye...

Olyan válaszadók véleménye érdekel akik értenek hozzá! Nos ugye a bőrápolásban a fényvédő fontoss fiatal korom ellenére mintha a szemkörnyékem ráncosodna oda is kenheten a fényvédőt? Illetve melyik az ami az érzékeny szemet nem irritálja hanem jó?

Figyelt kérdés

2021. jan. 9. 00:30
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Mit jelent a fiatal kor?
2021. jan. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt hogy 19 éves vagyok, vagy az nem fiatal kor?
2021. jan. 9. 19:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

De, csak ez a kérdésedből nem derül ki. Ne haragudj, nem kötözködni akartam, de ha egy 25 éves írja, aki szintén tekinthető fiatalnak, akkor már lehet egy terméket ajánlanék szemkörnyékápolásra.


Én No7 fényvédőt használok, szemkörnyéken is, engem nem irritál.


Egyéb arcápolási eljárásról nem tudok ami a szemkörnyéki ráncokat megelőzné. Azt tudom, hogy a dohányzás és a vitamin hiány elősegíti a ráncok kialakulását.

2021. jan. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Persze, rakj oda is. Az egyéni, hogy kinek melyik irritálja a szemét, próbáld ki a mostanidat, hátha nem fog csípni. :)
2021. jan. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez nekem új ugyanis mindre azt írják szemkörnyék és száj kihagyásával kend fel. Szemkörnyék ápolót használok meg nem is dohányzok és szedek vitamint de komolyan nem tudtam hogy a szemkornyekre is kell kenni fényvédőt no meg nekem extra érzékeny...
2021. jan. 10. 00:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Kerestem neked egy cikket, itt részletesen írnak róla.:)

[link]

2021. jan. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ami fontos, bár feltételezem, hogy tudod, hogy arcra való napfényvédőt alkalmazz, ne pedig testre valót.
2021. jan. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolso igen ez szerintem evidens! Legalábbis nekem igen arcra valót használok csak arcra ha nem megyek ki akkor is tisztitás utan felkenem a fenyvedot.
2021. jan. 10. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!