Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg annyira hülyén néz ki...

Tényleg annyira hülyén néz ki a hosszú, de kevés, vékony szálú haj?

Figyelt kérdés

Vékony szálú, kevés hajam van, és megkaptam már anyukámtól, hogy nem áll jól a hosszú. Olvastam is pár helyen, hogy akinek ilyen haja van, annak jobb választás lehet a rövidebb, azt jobban "be is lehet lőni"...

Tényleg nem néz ki jól a kevés, de hosszú haj? Én nem szoktam rá használni semmit, göndöríteni se szoktam, nem is akarom. Most akkor legyen kevés, ráadásul még rövid is? Az nem nézne ki hülyén?


2021. febr. 14. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
hulyen nez ki, igen, DE ezt igy kep nelkul nehez megmondani. attol fugg, mennyire vekonyszalu/keves es mennyire hosszu hozza. ismerek olyat, akinek mar az ilyen vallig erovel is csunya, annyira keves a haja, masnak meg meg ez a hossz teljesen jo, hiaba ritkasabb a haja.
2021. febr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%
Esetleg megpróbálhatnál csatos póthajat dúsításnak. Valóban a hosszú haj akkor szép ha telt de nem tehetsz róla, hogy ilyen a hajad. Én a rövid hajat meg azért nem választanám mert azt tényleg be kell lőni minden nap ha ki akarsz nézni valahogy.
2021. febr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!