Gyanta vagy Wax?

Figyelt kérdés

Melyiknek mi az előnye/hátránya?

X-Epil Evolution gyantázószett vagy Pro Wax 100?



2021. febr. 14. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyanta magyarul, wax angolul. A két szó ugyan azt jelenti.


Amúgy egyik gép se jó, nem szabályozza a hőmérsékletet. Ahogy fogy a tégelyből a gyanta, egyre forróbb lesz. Állandóan fel-le tekergeted a gombot rajta, mert vagy égeti a bőrödet vagy nem tudod szétkenni.

Az X-epil ráadásul túlárazott.


Olyat keressél, amin van hőfokszabályzó. Viszont ha nem akarsz 30-40 ezret rászánni akkor kozmetikussal jobban jársz.

2021. febr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt nem értem, hogy miért nem szabályozza a hőmérsékletet, amikor a pro wax 100-on "fel-le tekergethetem a gombot".


Egyébként arra lennék kíváncsi főleg, hogy melyiket könnyebb használni, vagy távolítja el alaposabban a szőröket.


De köszönöm a választ! :-)

2021. febr. 15. 19:23
 3/4 anonim ***** válasza:

A tekerővel a fűtést állítod, nem közvetlenül a gyantának a hőmérsékletét. Pl. amikor egy adott helyre állítod a gombot, az más hőmérsékletet jelent akkor amikor tele az edény és mást amikor már félig van.

Én utáltam ezzel játszani. Vagy hideg volt, vagy égetett.


Az meg hogy kihúzza-e a szőrt, nem a géptől függ, hanem a gyantától amit beleteszel, meg persze a saját ügyességeden.


Én alveola gyantát használtam, azzal nem volt gond.

2021. febr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csekkolom, köszi!
2021. febr. 15. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!