Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a fajta sampon használ...

Ez a fajta sampon használ korpa ellen?? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]


Nincs rajta magyar leírás.


2021. febr. 15. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az van ráírva, hogy igen.

De nekem nem váltak be a Head&Shouldersek

2021. febr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Anti dandruff, ez jelenti a korpa elleni hatást. Az összes head and shoulders ilyen egyébként. Van akinek beválik, van akinek nem, ki kell próbálni.
2021. febr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Elvileg igen de gyakorlatilag nem. Nekem is volt korpám. Nem ennyire intenzív, de volt, és utáltam. Miután a probléma csak télen ütötte fel a fejét, összefüggést kerestem és találtam. A nyelöcsövem meg a kézbőröm is kiszárad a fűtésszezonban, és arra jutottam, hogy mi van, ha egyszerűen kiszárad fejbőröm is. Bekentem a fejbőrömet is sűrű testápolóval (Balea) pár naponta egy hétig, majd egy óra múlva hajat mostam. Csodák csodája, a viszketés, meg a korpa megszűnt.
2021. febr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!